RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Čehija uzvar Zviedriju un iekļūst pusfinālā

KRUSTTEVS.COM · 18.05.2012. 02:05

Uzvaru pēdējā ceturtdaļfināla spēlē pasaules čempionātā hokejā izcīnījusi Čehijas izlase, kas pēdējā minūtē izrāva uzvaru pār mājinieci Zviedriju - 4:3.

Spēles pirmajā periodā komandas spēlēja īstu uzbrukuma hokeju, kas ļāva zviedriem atklāt mača rezultātu pēc septiņām nospēlētām minūtēm. Perioda turpinājumā čehi pārņēma iniciatīvu savās rokās un prata gūt divus vārtus, izceļoties Nedvedam un Novotnijam - 2:1. Bija jāpaiet pusei otrā perioda, lai skaitlisko vairākumu realizētu Martins Erats, panākot 3:1 Čehijas izlases labā.

Zviedri plinti krūmos nemeta un sāka lēnām atspēlēties. Perioda beigās vienus vārtus atspēlēja Zeterbergs, bet pēc 45 nospēlētām sekundēm trešajā periodā Džonatans Eriksons panāca izlīdzinājumu - 3:3.

Sīva cīņa ritēja visu trešo periodu līdz pienāca zviedriem traģiskā pēdējā pamatlaika minūte. Zonā ielauzās čehi, līdz galam netika apturēts Milans Mihaleks, kurš tika pie samērā brīva metiena, pārspējot Viktoru Fāstu un izslēdzot mājinieci Zviedriju no šī čempionāta - 4:3. Pusfinālā Čehijas izlase sacentīsies ar kaimiņiem slovākiem.