„Kings” uzvar „Coyotes” un panāk sērijā 3-0

KRUSTTEVS.COM · 18.05.2012. 09:39

Uzvaru arī trešajā NHL Stenlija kausa izcīņas rietumu konferences finālsērijas spēlē izcīnījusi Losandželosas „Kings” komanda, viesos ar rezultātu 2:1 pārspējot Fīniksas „Coyotes” vienību un izvirzoties vadībā sērijā ar 3-0.

Šī spēle bija samērā līdzīga un, kā tas izslēgšanas spēlēm ir raksturīgi, mazrezultatīva. Otrajā periodā komandas kopā izdarīja 11 metienus pa vārtiem, bet uzbruka veiksmīgi. Jau pēc nospēlētas minūtes tajā Langkovs atklāja mača rezultātu, bet tūlīt pēc tam sekoja „Kings” atbildes trieciens, precīzu metienu izdarot Kopitaram - 1:1.

Rezultāts pēdējo reizi mainījās trešā perioda sākumā, kad „Kings” labā vārtus guva Dvaits Kings. Viesi neļāva „Coyotes” hokejistiem izdarīt spiedienu, kas ļāva arī nosargāt uzvaru - 2:1 un izvirzīties vadībā sērijā ar 3-0.