O.Sorokins par ceturtdaļfinālu: fantastiskas spēles un iznākumi

KRUSTTEVS.COM · 18.05.2012. 14:55

„Godīgi sakot, tiešām fantastiskas spēles un fantastiski iznākumi, teiksim atklāti,” par pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfināla spēlēm KRUSTTEVS.COM veidotajā „Optibet” hokeja apskatā sacīja hokeja eksperts Oļegs Sorokins, piekrītot sporta žurnālistam Arturam Vaideram, ka laukumā norisinājušies aizraujoši „sižeti” – somi izšķirošo ripu amerikāņu izlases vārtos iemetuši deviņas sekundes pirms spēles beigām, bet Zviedrijas un Čehijas komandu spēles liktenis izšķīries pēdējā minūtē.

„Krievijas – Norvēģijas spēle sākumā bija laikam vienīgā, par ko teicu 50:50, sak, varbūt krievi nesagatavosies līdz galam. Laikam jau viņi pelnījuši spēlēt tālāk, nākamajā kārtā. [..] Krievi tomēr [šajā spēlē] bija labāki,” vērtē O.Sorokins.

„Otra spēle ir kanādieši pret slovākiem, kur būtībā visu spēli labāki izskatījās kanādieši, kuri bija ātrāki, divcīņās „spieda”,” hokejists uzsver, ka te bija labi redzams, ko nozīmē labs trenera faktors, komanda, kas ir gatava, ko nozīmē nesavaldība un tās dēļ piespriests sods.

Savukārt Somijas – ASV spēlē, O.Sorokina vērtējumā, trešajā trešdaļā somi bijuši meistarīgāki par amerikāņiem, un viņu vēlme uzvarēt savu tribīņu priekšā bijusi daudz lielāka.

„Ar uzbrūkošu hokeju viņi to visu [pretestību] „nospieda”, cīņasspars vārtu priekšā no somu puses bija tiešām nopietns, un nav brīnums, ka viņi beigās vinnēja,” domā hokeja speciālists.