RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

O.Sorokins par gaidāmo pusfināla „saldēdienu”

O.Sorokins par gaidāmo pusfināla „saldēdienu”
Foto: Kaspars Ūdris.
KRUSTTEVS.COM · 19.05.2012. 00:09

Krievijas un Somijas hokejistu sniegums kaut kādā līmenī bija paredzams, somi, spēlējot mājās, varētu uzvarēt ASV, bet to, ka Slovākija varētu uzvarēt Kanādas izlasi, neviens neparedzēja, grūti bija iedomāties arī, ka zviedri varētu zaudēt čehiem, atskatoties uz par pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfināla spēlēm, KRUSTTEVS.COM veidotajā „Optibet” hokeja apskatā vērtēja hokeja eksperts Oļegs Sorokins.

 

Sportists atzina, ka Slovākijā pēdējos gados hokejs bijis „lejupslīdošs”, bet būtiska loma bijusi jaunam trenerim, kurš sapulcējis spēlētājus, un nopietnā līmenī „pacēlis” slovāku anarhismu.

Pieredzējušais hokejists prognozē, ka Slovākijas izlases spēle pret Čehiju būs interesanta, un uzvaras laurus tajā plūks čehi.  

Savukārt, runājot par Krievijas un Somijas spēli, O.Sorokins norāda – no vienas puses, favorīts it kā var būt Krievija, jo viņiem komandā ir lielākas zvaigznes, taču, no otras puses – viņiem ir ļoti daudz KHL spēlētāju, un šie spēlētāji zina Somijas izlasē esošos KHL spēlētājus, bet somu KHL spēlētāji zina krievus.

„Tā kā satraukums un bailes īpaši nebūs. Jā, [Jevgeņijs] Malkins, nu, kaut kā viņš ir jāaptur, paskatīsimies, kā tas somiem izdosies, bet šo pāri prognozēt grūti. Šajā situācijā es savu balsi dotu somiem, jo viņi spēlē mājās, un mēs redzējām, kā viņi to mājās dara,” uzsvēra hokeja eksperts.