Krievija sagrauj Somiju un iekļūst finālā

KRUSTTEVS.COM · 19.05.2012. 17:38

Pārliecinošu uzvaru pasaules čempionāta pusfinālā izcīnījusi Krievijas hokeja izlase, kas, pateicoties Jevgēņija Malkina trīs gūtajiem vārtiem, ar rezultātu 6:2 sarūgtināja mājiniekus somus.

Spēle iesākās ar aktīvu hokeju abu komandu izpildījumā, bet labākas iespējas bija somiem. Tā pēc septiņām ar pusi nospēlētām minūtēm pēc rikošeta no krievu spēlētāja nūjas vārtus guva Niskala, izvirzot Somiju vadībā. Tam sekoja Tereščenko noraidījums, bet vairākumu somi nespēja realizēt.

Somijas izlasei nelaikā atvērās Jevgēņijs Malkins, spējot gūt divus vārtus, Krievijas izlasi izvirzot vadībā ar 2:1. Otrā perioda vidū 3:1 panāca Aleksandrs Ovečkins, bet perioda izskaņā skaitlisko vairākumu realizēja Malkins, gūstot trešos vārtus jeb „hat trick”.

Somiem rokas nolaidās, kas noveda pie graujoša rezultāta trešajā periodā, kad ar vārtu guvumiem atzīmējās arī Kokarevs un Širokovs - 6:1. Savus pirmos vārtus čempionātā prata gūt Granlunds, bet tas neglāba somus no smagā zaudējuma ar 2:6.