RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

O.Sorokins: Tas bija pārsteigumiem bagātākais čempionāts

O.Sorokins: Tas bija pārsteigumiem bagātākais čempionāts
Foto: Kaspars Ūdris.
KRUSTTEVS.COM · 21.05.2012. 12:55

„Jāatzīst tiešām, ka [Krievija] „pārbrauca visiem pāri”, nevienu punktu nezaudējot, visās spēlēs [izcīnot] uzvaras. Tajā pat laikā jāatzīst no šāda viedokļa Latvijas veiksmīgā spēle pret Krieviju, tā bija Krievijas pirmā spēle čempionātā un viena no grūtākajām, es domāju, priekš krievu komandas,” atskatoties uz tikko kā aizvadīto Pasaules čempionātu hokejā, KRUSTTEVS.COM veidotajā „Optibet” hokeja apskatā vērtēja hokeja eksperts Oļegs Sorokins.

 

„Protams, krieviem šogad bija tāds cilvēks sastāvā, kas lielā mērā tiešām vinnēja šo čempionātu, varbūt ne viens, ne tikai ar savu spēli, bet ar savu klātbūtni laukumā un to, ka visi no viņa baidījās. Tas bija [Jevgeņijs] Malkins,” akcentēja O.Sorokins, piebilstot, ka tāpat bijis redzams trenera darbs.

 

Pārējās Krievijas izlases sastāva NHL zvaigznes daudz nenospēlēja, taču jāatzīst, ka pārējie „vilkās līdzi” līderiem, kļuva arvien labāki un labāki, un uz beigām jau varēja teikt, ka Krievija ir neapstādināma mašīna, spriež hokeja speciālists, piekrītot sporta žurnālista Artura Vaidera sacītajam, ka tikai zviedri vai kanādieši varēja būt cienīgi pretinieki Krievijai un varbūt arī uzvarēt.

 

„[Tas bija] pārsteigumiem visbagātākais čempionāts, tādu rezultātu un finālu neviens nevarēja paredzēt. Pats „aplauzos” ar savām prognozēm ceturtdaļfinālā un pusfinālā, un prieks, ka tā, jo bija interesantāk,” sacīja O.Sorokins.