„Devils” uzvar „Rangers” un panāk izlīdzinājumu sērijā

KRUSTTEVS.COM · 22.05.2012. 11:12

Uzvaru NHL Stenlija kausa izcīņas austrumu konferences finālsērijā izcīnījusi Ņūdžersijas „Devils” komanda, kas savā laukumā ar 4:1 pārspēja Ņujorkas „Rangers”, panākot izlīdzinājumu sērijā 2-2.

Spēli ļoti labi iesāka „Devils” hokejisti, spējot rezultātu atklāt devītajā minūtē, kad precīzs bija Braiss Salvadors, bet panākt divu vārtu pārsvaru jau 14.minūtē, vārtus gūstot Zeidžekam. Šāds rezultāts turējās līdz trešās trešdaļas sākumam, kad skaitlisko vairākumu realizēja Parizē.

Pēc pamatīgiem asumiem spēles septītajā minūtē un vairākiem noraidījumiem spēle iegāja normālā gultnē vien trešā perioda otrajā pusē, kad Ruslans Fedotenko guva pirmos vārtus „Rangers” vienībai. Atspēlēties nebija lemts, uzvaru svinot „Devils” ar 4:1. Līdz ar to sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2.