„IceCaps” zaudē un izstājas no Kaldera kausa izcīņas

KRUSTTEVS.COM · 23.05.2012. 11:49

Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa pusfinālā ceturto zaudējumu piedzīvojusi Artūra Kuldas pārstāvētā komanda Sentdžonsas „IceCaps”, kas pēdējā mačā ar 0:4 piekāpās Norfolkas „Admirals” un ar tādu pašu rezultātu zaudēja sēriju 0-4.

„Admirals” mačā kopumā meta pa vārtiem daudz vairāk nekā „IceCaps” (42:29). Pirmā perioda otrajā pusē divarpus minūšu laikā izdevās gūt divus vārtus, bet otrajā un trešajā trešdaļā vēl pa vienam.

„IceCaps” kopumā mačā neizmantoja nevienu no septiņām skaitliskā vairākuma iespējām, savukārt „Admirals” realizēja divas no piecām.

Sērijā „IceCaps” piekāpās visos četros mačos (1:6, 1:3, 0:1P, 0:4).

Artūrs Kulda pēdējā sezonas mačā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu (-2).

Kopumā Kaldera kausa izcīņas 13 spēlēs šosezon latviešu aizsargs izdarīja 15 metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja vienu rezultatīvu piespēli, saņēma astoņas soda minūtes un lietderības koeficientu (-3).

Savukārt regulārajā čempionātā Kulda piedalījās 63 spēlēs, izdarīja 120 metienus, nopelnīja 20 (6+14) rezultativitātes punktus, 62 soda minūtes un lietderības koeficientu (+18).