RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

„Kings” papildlaikā uzvar „Devils”

KRUSTTEVS.COM · 31.05.2012. 09:42

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālu ar uzvaru sākusi Losandželosas „Kings”, kas viesos mača papildlaikā ar 2:1 uzveica Ņūdžersijas „Devils”. Uzvaras vārtus guva Anže Kopitars.

Mača pirmā perioda vidū rezultātu atklāja „Kings” ceturtā maiņa. Kolins Freizers bija precīzs no iemetiena apļa, saņemot piespēli no Latvijas izlases galvenā trenera Teda Nolana dēla Džordana.

Otrajā periodā „Kings” izdarīja deviņus metienus, kamēr „Devils” vien trīs, taču mājinieki trešdaļas izskaņā spēja panākt neizšķirtu. Antons Volčenkovs izdarīja spēcīgu metienu, pēc kura ripa rikošetā trāpīja aizsargam pa krūtīm un ielidoja Džonatana Kvika sargātajos vārtos – 1:1.

Trešajā periodā komandām vārtus gūt neizdevās, jo nevainojami darbojās vārtsargi. Līdz ar to uzvarētājs tika noskaidrots papildlaikā.

Devītajā minūtē „Devils” hokejisti vidus zonā pie apmales divatā metās virsū Džastinam Viljamsam, kurš atdeva piespēli un Anže Kopitars devās viens pret vienu izgājienā ar vārtsargu. Slovēņu uzbrucējs meistarīgi nomānīja Brodēru un atnesa „Kings” uzvaru – 2:1.

„Kings” vienībai šī bija 11. pēc kārtas uzvarētā spēle izbraukumā Stenlija kausa izcīņā (skaitot kopā ar pagājušo sezonu). Šogad „Kings” izslēgšanas mačos viesos ir uzvarējusi visās deviņās spēles, bet kopējā „play off” bilance Losandželosas komandai ir 13-2.

Sērijā 1-0 „Kings” labā. Nākamais mačs sestdien turpat Ņūdžersijā.