RezervesDALAS24.lv

Sports / Motoru sports

Fetels notur „pole position” un uzvar Bahreinā

Fetels notur „pole position” un uzvar Bahreinā
Foto: SIPA/ Scanpix. Sebastians Fetels.
KRUSTTEVS.COM · 23.04.2012. 12:29

Sezonas ceturtajā F1 posmā Bahreinas „Grand Prix” uzvaru izcīnījis pasaules čempions Sebastians Fetels no „Red Bull”, kurš sacensības sāka no „pole position” un pēc svētdien gūtā panākuma kļuvis par kopvērtējuma līderi. Otrajā un trešajā vietā attiecīgi ierindojās divi „Lotus” komandas piloti - Kimi Raikonens un Romēns Grožāns.

 

 

Sestdien kvalifikācijā šosezon pirmo reizi „pole position” nodrošināja Fetels, aiz sevis atstājot līdzšinējo kopvērtējuma līderi Luisu Hamiltonu no „McLaren”. Trešajā un ceturtajā starta pozīcijā attiecīgi ierindojās Marks Vēbers („Red Bull”) un Džensons Batons („McLaren”).

 

Fetels nosargāja līderpozīcijas un izcīnīja pirmo uzvaru šosezon. Kimi Raikonens, kurš startēja no 11.pozīcijas, spēja pakāpties līdz otrajai vietai, savukārt Romēns Grožāns, startējot no septītās vietas, pirmo reizi karjerā kāpa uz goda pjedestāla.

 

Fetels („Red Bull”) ar 53 punktiem pēc četriem aizvadītajiem posmiem kļuvis par kopvērtējuma līderi. Otrais ar 49 ir Hamiltons („McLaren”), bet trešais ar 48 punktiem ir Vebers („Red Bull”). Ceturto un piekto vietu ar 43 punktiem dala Batons („McLaren”) un Alonso („Ferarri”).

 

Konstruktoru kausā ar 101 punktu līdere ir „Red Bull”, otrie ar 92 ir „McLaren”, bet trešie „Lotus” ar 57 punktiem.

 

Nākamais posms paredzēts 13.maijā Spānijā.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv

Avots: autosport.com