RezervesDALAS24.lv

Sports / Motoru sports

Lorenso uzvar un kļūst par kopvērtējuma līderi

KRUSTTEVS.COM · 21.05.2012. 09:28

Pasaules čempionāta ceturtajā posmā „MotoGP” klasē Francijas „Grand Prix” uzvaru svētdien izcīnīja spānis Horhe Lorenso, tādējādi kļūstot par kopvērtējuma līderi, ziņo interneta vietne motogp.com.

Sestdien kvalifikācijā uzvarēja spānis Dani Pedrosa („Honda”), otrais bija viņa komandas biedrs austrālietis Keisijs Souners, bet trešais itālis Andrea Dovicioso no „Yamaha”.

Sacensībās svētdien lietainajā laikā Lemānas trasē ātrākais bija Horhe Lorenso no „Yamaha”. Otrajā vietā ierindojās septiņkārtējais pasaules čempions itālis Valentīno Rosi („Ducati”) un pērnā gada sezonas uzvarētāju Keisiju Stouneru („Honda”).

Lorenso šī bija otrā uzvara sezonā (vēl arī pirmajā posmā Katarā), bet 19.uzvara kopumā kādā no pasaules čempionāta posmiem. Spānis izvirzījies vadībā čempionāta kopvērtējumā. Lorenso ir līderis ar 90 punktiem, par astoņiem atpaliek Stouners, bet trešais ir Dani Pedrosa ar 65 punktiem.