RezervesDALAS24.lv

Tūrisms / Viesnīcas / Tūrisms / Viesnīcas

KONKURSS: Žurnāls “National Geographic” sadarbībā ar Draugiem.lv dāvinās ceļojumu uz Vašingtonu

KONKURSS: Žurnāls “National Geographic” sadarbībā ar Draugiem.lv dāvinās ceļojumu uz Vašingtonu
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 21.03.2013. 15:02

Atzīmējot savu 125. pastāvēšanas gadu, žurnāls “National Geographic” sadarbībā ar portālu Draugiem.lv labākajam ceļojuma aprakstam dāvinās ekskluzīvu 125 stundu garu ceļojumu divām personām uz pasaulslaveno „National Geographic” mītni Vašingtonā.

 

Atzīmējot savu jubileju, žurnāls “National Geographic” kopā ar portālu Draugiem.lv jau janvārī izsludināja konkursu, kurā deva unikālu iespēju latviešu ceļotājiem izveidot savus ceļojuma aprakstus pasaulē vadošajam kultūras, dabas, zinātnes un tehnoloģiju žurnālam. Bet nu atklāta arī konkursa galvenā balva –  uzvarētājs saņems ekskluzīvu 125 stundu garu ceļojumu divām personām uz pasaulslaveno „National Geographic” mītni Vašingtonā.

 

Ceļojumā būs iespēja doties leģendārā žurnāla ilgās vēstures dzīļu izpētē, kas ietver muzeja apskati, ekskursiju pa pašu mītni un pusdienas ar kādu no pieredzes bagātajiem „National Geographic” pārstāvjiem. Brīvajā laikā būs iespējama Vašingtonas ievērojamāko vietu apskate.

 

Piedalīšanās konkursā ir pavisam vienkārša. Līdz katra mēneša 10. datumam portālā draugiem.lv ir jāpievieno sava ceļojuma apraksts atzīmējot: piedalīšos „National Geographic Latvija” konkursā. Katru mēnesi „National Geographic” žūrija izvērtēs iesūtītos darbus, un labākais tiks publicēts nākamā mēneša numurā, kā arī tā autors saņems gada abonementu „National Geographic” žurnālam latviešu valodā. Gada labākais apraksts, ko noteiks gan žūrijas vērtējums, gan lasītāju balsojums, savā īpašumā iegūs patiešām neaizmirstamu un vienreizēju ceļojumu divām personām.