RezervesDALAS24.lv

Tūrisms / Viesnīcas / Tūrisms / Viesnīcas

HP radījis pirmo mobilo daudzfunkciju printeri biznesa ceļotājiem

HP radījis pirmo mobilo daudzfunkciju printeri biznesa ceļotājiem
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 16.05.2012. 14:19

„HP Officejet 150 Mobile All-in-One” ir pasaulē pirmais pārnēsājamais daudzfunkciju printeris, kas radīts tieši biznesa profesionāļiem, kuri daudz laika pavada ceļā un kuriem nepieciešams drukāt, skenēt un kopēt arī ārpus birojā, piemēram, viesnīcās un lidostās vai jebkur citur. Iekārtas litija jonu baterija sniedz pietiekami daudz jaudas, lai izdrukātu līdz pat 500 lapām.

 

 

„HP Officejet 150 Mobile All-in-One” daudzfunkciju printerim ir 6 cm (2,36”) liels krāsains skārienjutīgs vadības panelis. Tas sniedz iespēju automātiski skenēt uz datora, e-pasta vai atmiņas kartēm, kā arī saglabāt dokumentus gan .pdf, gan .jgp formātā.

 

Printerim iebūvēts bezvadu Bluetooth izdrukāšanai no izvēlētiem piezīmjdatoriem un viedtālruņiem un tas ir savietojams ar „Windows” un „Mac OS” operētājsistēmām. „HP Officejet 150 Mobile All-in-One” nodrošina profesionālas kvalitātes dokumentus un ievērojamu drukas ātrumu - 22 lapas minūtē melnbaltai izdrukai un 18 lapas minūtē krāsu izdrukai. Jaunā „biznesa printera” cena ir EUR 399, un plānots, ka Latvijā tas būs pieejams no jūnija vidus.

 

Vienlaikus ar „HP Officejet 150 Mobile All-in-One” prezentējis arī citus jaunumus attēlveidošanas un drukas produktu klāstā - četrus „HP LaserJet” printerus, „HP Scanjet Enterprise 7000 s2” skeneri, kā arī desmit jaunus un uzlabotus darbplūsmas risinājumus, programmas un drošības piedāvājumus.