RezervesDALAS24.lv

»Vara

Dainis Lemešonoks: Mūs cērpj – mēs dumji smaidām?

17.02.2017.

Latvijas nodokļu iekasēšanas politika un prakse šodien ir uzskatāms piemērs parunai par aitām un cirpējiem. Turklāt ar PVN izmānīšanas shēmām tiek "frizēta" pati valsts – atbrīvojot tās kasi no godprātīgu nodokļu maksātāju pienesuma, graujot viņu motivāciju.

 

Profesors Anatolijs Danilāns: Cilvēki nav vārgi radījumi, mēs esam stipri!Mēs dzīvojam aizvien ilgāk

30.12.2016.

Daudzi cilvēki sākuši satraukties, ka ūdens no plastmasas pudelēm esot kaitīgs, plastmasā esošo vielu dēļ. Tas, ka ir kaitīgi dzert no plastmasas pudelēm, ir pilnīgas muļķības. Īstenībā tas nav kaitīgi. Ja pērkat ūdeni, ko ražo lielas kompānijas, kas ilgstoši darbojas nozarē, uztraukumam nav pamata, protams, nevajag pirkt ūdeni aizdomīga paskata traukos, kas pildīti kādos kaktos. 

 

Jānis Mucenieks: Digitālā Temīda

15.05.2015.

Rīgas apgabaltiesa ir pasludinājusi savu spriedumu vienā ilgstošā tiesvedības procesā, t.s., digitālās televīzijas lietā. Par vainīgām ir atzītas divpadsmit apsūdzētās personas, pieci apsūdzētie ir attaisnoti, viena apsūdzētā persona ir atbrīvota no kriminālatbildības.

 

Zhuks.lv: Sist vai nesist? Lūk, tāds ir jautājums! 13.daļa

17.03.2015.

Sēž vīrs ar sievu, pusdieno. Pēkšņi sieva vīram iesit pa pakausi. Vīrs: „Par ko, mīļā?” Sieva: „Nečāpstini!” Vīrs pieklust, ēd tā, ka pat nekas nav dzirdams. Viss pilnībā ielīdis savā šķīvī. Pēkšņi, sieva ar vēl lielāku niknumu, iesit vīram pa galvu. Vīrs žēlabaini: „Mīļā, par ko tagad?” Sieva : „Atcerējos, kā tu pretīgi čāpstināji!”

 

Dziesmu konkurss Supernova - šokējošs kauns Latvijas mūzikas pasaulē (30)

25.01.2015.

Arī daudzi televīzijas skatītāji ir šokā par Supernovas konkursu, tā atlasi un kvalitāti.

 

12345