Auto / IT / Datori

Gada nogalē gaidāms „iPad Mini”

Gada nogalē gaidāms „iPad Mini”
Foto: Publicitātes foto. „iPad Mini” - pa vidu starp vecākajiem brāļiem „iPhone” un „iPad”.
Armands Jēgermanis · 13.04.2012. 15:07

Kāds vārdā nenosaukts elektronikas giganta „Samsung Electronics” topmenedžeris jau pirms zināma laika izdevumam „The Korea Times” pavēstīja, ka šī gada beigās klajā tiks laista ārkārtīgi populārā „Apple” planšetdatora „iPad” kompaktā versija ar nosaukumu „iPad Mini”. Pa šo laiku Ķīnas portāls „NetEase” izplatījis informāciju, ka mazo „planšetnieku” piegādes sāksies gada trešajā ceturksnī.

Lai arī par konkrētiem gaidāmā produkta raksturlielumiem pagaidām vēl pāragri runāt, tiek prognozēts, ka tam būs smalkā rāmī ietverts 7,85-collu sensorais ekrāns ar 1024 х 768 pikseļu izšķirtspēju. Savukārt gaidāmā „iPad Mini” cena varētu svārstīties 249 un 299 ASV dolāru robežās.

Bez tam šajā sakarā tiek uzsvērts, ka, neskatoties uz virkni dažādu nesaskaņu un tiesas procesu, kuros pēdējā laikā iesaistīts „Samsung Electronics”, kompānija joprojām ir galvenais sastāvdaļu piegādātājs „Apple”, tajā skaitā portatīvās elektronikas produktiem. Uz doto brīdi abu uzņēmumu noslēgto līgumu kopsumma sasniedz nepilnus 10 miljardus ASV dolāru, taču paredzams, ka līdz gada beigām tā varētu palielināties vēl par miljardu.