Auto / IT / Datori

„MSI” pievēršas jaudīgākiem klēpjdatoriem

„MSI” pievēršas jaudīgākiem klēpjdatoriem
Foto: Publicitātas foto. „MSI” parūpējies par klientiem, kuri aizraujas ar dažādām izklaidēm multimediju vidē.
Armands Jēgermanis · 19.04.2012. 16:50

Kompānija „MSI” oficiāli paziņojusi, ka papildina savu klēpjdatoru klāstu ar modeļiem „CX70” un „CR70”, orientējoties tieši uz to klientūras daļu, kas aizraujas ar dažādām izklaidēm multimediju vidē.

 

 

Kompānijas mājas lapā pieejamā informācija liecina, ka jaunie datori aprīkoti ar jaunākajiem trešās paaudzes „Intel Ivy Bridge” procesoriem. Tāpat tajos iebūvēts optiskais diskdzinis „DVD Super Multi”, kā arī 720 GB ietilpības cietais disks. Datori aprīkoti ar 17,3 collu ekrānu un integrētu „Intel HD” grafisko karti, kas „CX70” gadījumā papildināta ar diskrēto videokarti „NVIDIA GeForce GT640M” ar 2 GB videoatmiņu. Šāds aprīkojums gan „CX70”, gan „CR70” ļauj bez grūtībām nodrošināt lietotājam augstas izšķirtspējas videoattēlus.

 

Bez tam datoriem nodrošināti mūsdienīgi „USB 3.0” porti un bezvadu tehnoloģijas „Bluetooth 4.0” atbalsts ar datu pārraides ātrumu līdz 24 Мbit/sekundē, operētājsistēma „Windows 7 Home Premium”, kā arī „SRS PC Sound” skaņas sistēma. Savukārt ekrāniem ar 1366 x 768 pikseļu izšķirtspēju ir pretspīduma pārklājums un diožu gaismojums.


Tiesa, pagaidām vēl tiek noklusēts, cik šis 418 x 269,3 x 39 mm lielais un 2,8 kg smagais tehnoloģijas brīnums maksās.