Auto / IT / Datori

Ja nevari nopirkt „MacBook Pro”, iztiec ar smaržu!

Ja nevari nopirkt „MacBook Pro”, iztiec ar smaržu!
Foto: Publicitātes foto.
Armands Jēgermanis · 04.05.2012. 15:22

Gluži kā ar tehnoloģijām nesaistītu alternatīvu visiem, kuriem pagaidām nav pa kabatai „Apple” klēpjdators „MacBook Pro”, kompānija „Air Aroma” pēc īpaša pasūtījuma radījusi vienu no pasaules dīvainākajiem parfimērijas produktiem – smaržas, kuru aromāts ir identisks klēpjdatora smaržai.

 

Kā ziņo vietne odditycentral.com, uzņēmuma speciālisti dienām un naktīm strādājuši, lai izveidotu produktu ar unikālu aromātu, kurā apvienotas kartona, tipogrāfijas krāsas, polietilēna plēves un alumīnija smaržas. Formulu izstrādājuši Austrālijas eksperti īpaši tehnoloģiju izstādes vajadzībām.


Lai sasniegtu ieplānoto rezultātu, smaržu izstrādātāji Francijas dienvidos pasūtījuši īpašus līmes, plastmasas, gumijas un papīra aromātu paraugus. Lai pārliecinātos, ka jaunais aromāts būs līdzvērtīgs īsta „MacBook” smaržai, pasūtīts arī viens klēpjdatora eksemplārs.

 

Smaržu aromāts līdzinās tam, kas sajūtams, izpakojot tikko iegādātu klēpjdatoru, un „Apple” izstrādājumu cienītāju ožas receptori to uzreiz atpazīs, sola smaržu autori. Jāpiebilst, ka pasūtījums apvīts ar zināmu noslēpumainības oreolu, un globālajā tīmeklī nav atrodams neviens šādu smaržu iepakojuma attēls.