Dzīvesstils / Re, kā!

VIDEO: Sociālo tīklu spēks jeb Puiku sapnis piepildās

VIDEO: Sociālo tīklu spēks jeb Puiku sapnis piepildās
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 30.06.2016. 11:16

Cilvēki bieži daudz runā, bet maz dara. Šajā stāstā varoņi dara un runā par viņiem. Ar apbrīnu un patiesu cieņu var  iedvesmoties no šī stāsta galvenajiem varoņiem – diviem maziem zēniem, kuri ceļa malā tirgo omes dārziņā izlolotās puķes, lai varētu sev iegādāties nepieciešamās lietas. Viņi nelūdz un neprasa, bet gan godprātīgi strādā, lai sasniegtu savu  mērķi – apziņa par darbu un vērtībām ir tā, ko bērnam iemāca ģimenē. 

 

17. jūnijā sociālajā vietnē Facebook Liene Krastiņa publicēja bildi ar stāstu par puikām. Braucot uz laukiem, ceļa posmā Aloja–Matīši, pie Vilzēņiem, Liene pa logu ieraudzīja divus mazus zēnus tirgojam ziedus. “Puikas, kuri neskraida un nemet akmeņus logā, kuri neiet un nezog zemenes no sveša dārza, bet godīgi tirgo puķītes,” raksta Liene. Šī vienkāršā patiesība uzrunāja daudzus, jo tajā bija jaušams naivais skaistums un reti sastopamais tīrais cilvēcīgums. Tas aizvēlās kā sniega bumba, sasniedzot vairāk nekā 12 tūkstošus šēru un miljoniem laiku.

 

Katram cilvēkam vajag vienu īsto mīlestību, vienu pareizo darbu un vienu labāko draugu. Arī šim stāstam vajadzēja tikai vienas dzirdīgas ausis. Ziņa nonāca līdz IDEA Group darbiniecei, kura tic labajiem darbiem ne tikai Ziemassvētkos un vēlreiz pierādīja – jebkura ideja ir īstenojama! Uzņēmuma darbinieki Līgo priekšvakarā noskaidroja puiku vēlmes un vajadzības un kopīgiem spēkiem metās, lai ne tikai saziedotu naudu, bet arī sarūpētu visu vajadzīgo. Tieši šajā mirklī abi stāsti satikās – ideja kļūst par realitāti, kad par to neatlaidīgi cīnās ar zobiem un nagiem.

 

Īpašu pateicību izsakām Jānim no Veloprofs, kurš ne tikai pacēla telefona klausuli pirmssvētku darbadienas beigās, bet arī ar pārliecinošu “Jā” sniedza savu atbalstu un ziedoja velosipēdu vienam no brāļiem. Bet puikas jau ir divi! Tikpat drošu soli spēra paši IDEA Group darbinieki, kuri, ne mirkli nešauboties, atdeva savu nopelnīto naudiņu uzņēmuma organizētajās Veselības nedēļas soļošanas sacensībās.

 

Pašlaik visa Eiropa un liela daļa pasaules griežas ap futbolu. Kāds pačukstēja, ka viens no brāļiem ir ne tikai kaislīgs futbola fans, bet arī talantīgs spēlētājs, kurš cītīgi trenējas. Lai šo ceļu mazajam censonim padarītu vieglāku, veikals Sporta bode un tās vadītājs Jānis atsaucās aicinājumam un nodrošināja abus brāļus ar sporta apaviem un apģērbiem. Lai mazajiem censoņiem ir zvaigžņu ceļš priekšā zīmēts!

 

Likās, ka viss vajadzīgais ir nodrošināts, bet IDEA Group darbiniecei, kura īstenoja šo labdarības projektu, kāds nemiera gars dīdījās uz pleca, atkārtojot vecākā zēna teikumu: “Ome jau nopirka man futbola bumbu, tik tā neesot īstā, bet spēlēt jau var.” Uz lūgumu atbalstīt un iedvesmot mūsu Latvijas mazo zvaigzni atsaucās arī futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, kas ar lielāko prieku sagādāja puikam visīstāko futbola bumbu ar savu parakstu – lai zina, tā ir īsta!

 

Lūk, kā izauga maza ideja par lielu realitāti – viss sākās ar ticību, tad ar maziem soļiem, kam noticēja citi, bet tam sekoja iedvesma un pārliecība – visa pasaule sadosies rokās, ja pamatā būs īstas vērtības un paša darba spars.

 

Katram no mums ir jāatceras, ka visa pamats un sākums ir lieliska ideja. Paldies Lienei Krastiņai, kurai radās šī ideja padalīties savā stāstā, un paldies pārējiem, kas dalījās ar ziņu sociālajos tīklos! Informācija nokļuva īsto cilvēku rokās, kuri ideju pārvērta par rezultātu.

 

IDEA GROUP ir Baltijā lielākā komunikāciju grupa, kas apvieno 14 uzņēmumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. IDEA ir pilna servisa reklāmas aģentūra – mediji, sabiedriskās attiecības, interneta mediji un interneta risinājumi. Uzņēmums pārstāv starptautisko komunikācijas aģentūru tīklu HAVAS WORLDWIDE.