Sekss / Viņas par mums

Gundega Skudriņa: „Neviena vīrieša dēļ nav vērts upurēties!”

Gundega Skudriņa: „Neviena vīrieša dēļ nav vērts upurēties!”
Foto: Publicitātes foto.
· 12.08.2012. 10:22

Kuros mirkļos sieviete atmodina savu lapsas – viltnieces garu? Kam būtu jānotiek, lai Gundega Skudriņa piekristu seksam jau pirmajā randiņā un pēc kā šobrīd visvairāk ilgojas viņas sievišķā dvēsele?


Uz pikantajiem KRUSTTEVS.LV jautājumiem atbild Gundega Skudriņa, www.stilsbeztabu.lv redaktore.

 

- Kādi vīrieši tevi neatstāj vienaldzīgu?


Gudri, jo gudram vīrietim ir pareizā attieksme pret sievieti. Vīrišķīgi vīrieši. Un tādi, kuros kaut nelielās devās, bet saglabājies džentlmeniskais gars.

 

- Kāds, tavuprāt, ir seksīgs vīrietis?

 

Viņš noteikti nav klišejisks – ne no žurnālu vākiem izkāpis, ne modelis, ne pārāk liels skaistulis. Man vīrietī erotisks liekas viņa prāts, jo tas māk ar pareizo pielietojumu panākt maksimālo efektu. Gudrs vīrietis prot savaldzināt sievieti un tad nav svarīgs ne viņa izskats, ne dotumi vai naudas maka biezums.

 

- Kuri sievietes ieroči ir iedarbīgākie vīriešu sakārdināšanai?

 

Sievietei jābūt relaksētai. Kad pašas esam gatavas flirtam, tad var sakārdināt jebkuru vīrieti. Bet tas var notikt tikai tad, kad pašas pametam flirta kamoliņu un esam gatavas to šķetināt. Protams, ļoti labi strādā arī klišejiskie ieroči – augsti papēži, grims, kleitas un svārki. Vizuālais tēls ir svarīgs, jo nevienam jau neinteresētu nošņurkusi sieviete. Vēl sievietei jābūt arī pareizajai smaržai. Ne vienmēr – industriāli ražotai. Tā var būt abu kopējā smarža, sievietes dabīgā smarža, fluīdi...

 

- Izstāsti, kam jānotiek, lai tu piekristu seksam jau pirmajā randiņā?

 

Tā jau nu nebūs! (koķeti smaida). Tā nekad nebūs! Vismaz pie pilna saprāta un bez neskaitāmām šampaniešu glāzēm! Man ļoti patīk flirtēšanas process. Baudu mirkli. Spēle starp sievieti un vīrieti – mednieci un mednieku – ir pati foršākā. Nebūšu tā, kas pati atņems sev šo foršo sajūtu un beigs flirtu. Vajag izbaudīt šo procesu. Ja ir sekss jau pirmajā naktī, sieviete pati sev nogriež attiecības.

 

- Kādas seksa pozas piestāv šim pavasarim?

 

TO darot, vajag pēc iespējas mazāk lieku dekorāciju, pēc iespējas vairāk dabisku vidi un pēc iespējas vairāk dabas vilinājuma caur spontanitāti. Seksa tehnikām nav nozīmes. Tās piestāv tumšajiem ziemas mēnešiem. Pavasarī jāļaujas spontanitātei un vitalitātei.

 

- Kuros brīžos mēs, sievietes, aizbildināmies ar galvassāpēm, lai tikai nebūtu jāmīlējas?

 

Vai tad tiešām sievietes mūsdienās tā vairs dara? Man jau šķiet, šis mīts saglabājies no anekdotēm. Par sevi nekad neteikšu, ka man sāp galva. Ja kaut ko negribu, to arī pasaku.

 

- Ko mēs, sievietes, darām, ja nav bijis labs sekss?

 

Viss atkarīgs no situācijas un lielās mīlas pakāpes. Ja mīla ir bezgalīgi liela un rozā, mēdz būt, ka sievietē pamostas lapsas daba un bez viltības neiztikt. Ja sekss bijis tikai kā apmierināšanās process, tad sievietes nedara neko. Cienu atklātas un godīgas attiecības. Bez paslēpēm. Sekss ir tā lieta, kur paslēpes pilnīgi noteikti nav jāspēlē. Flirtā tām ir vēl vieta, bet ne pašā seksā. Manuprāt, ja ir lielā mīla, bet dzirksts nav bijusi, to tā vienkārši vajag arī pateikt.

 

- Kas ir pats svarīgākais attiecībās?

 

Lai ir kopīgs gājiens uz vienu mērķi. Attiecībās vajadzīga arī pleca sajūta. Man ir svarīgi, lai vīrietis ir arī mans draugs. Viņš nav tikai seksa objekts. Man vajadzīga sajūta, lai zinu – roku rokā ejam uz kopīgo mērķi.

 

- Uz ko būtu gatava vīrieša dēļ?

 

Pasaulē sliktākā lieta – upurēšanās. Ja attiecībās ir sevi jāziedo un jālauž, tas ne pie kā laba nenoved. Attiecībās nevajag zaudēt savu personību, jo tikai ar to sieviete ir interesanta savam vīrietim. Ja sieviete kļūst par vīrieša ēnu un sāk viņu pielūgt, attiecības var mest miskastē. Mēs taču mīlam līdzvērtīgus partnerus.Ja sieviete mīl sevi, arī viņas partneris viņu mīlēs. Ja mans vīrs brauktu kaut kur tālu prom, droši vien visu pamestu un brauktu viņam līdzi. Bet šajā izvēlē pieslēdzas ģimeniskuma faktors. Tikai vīrieša dēļ nebūtu gatava ne uz ko, jo negribu zaudēt sevi.

 

- Kāda ir tava šī pavasara karstākā vēlēšanās?

 

Gribas sauli un zilās vizbulītes. Tā kā nu jau esmu trīs bērnu māmiņa un mēs ģimenē esam trīs konkurentes uz manu vīrieti, gaidu to brītiņu, kad ar vīru svinēsim divvientulības mirkli. Tagad esam četras uz vienu vīrieti un man ir jādalās.