Sekss / Viņas par mums

TV dīva Kristīne Anže: „Mulstu no milzīgiem ziedu klēpjiem”

TV dīva Kristīne Anže: „Mulstu no milzīgiem ziedu klēpjiem”
Foto: TV3 publicitātes foto.
· 15.08.2012. 09:09

Sievietēm vienmēr patīk sajusties īpašām. Patīk, ja vīrieši apber ar dāvanām un ziediem. Bet kādēļ lielāks prieks var būt par dāvanā pasniegtu smilgu, uz kuras savērtas zemenes, nevis dārgu rotaslietu? Žurnālistei Kristīnei Anžei ir atbilde.

 

Protams, ir ļoti dažādas sievietes un visu siržu iekarošanai viena recepte nederēs, bet par vienu Kristīne gan ir pārliecināta – visas sievietes grib sajusties īpašas. Atskatoties uz saviem iepazīšanās stāstiem un randiņiem, viņa secina – atmiņā vairāk palikuši tie, kuros vīrietis ir bijis radošs un izdomājis īpašu veidu, kā pārsteigt.

Kristīnes sirdi joprojām silda kāds iepazīšanās stāsts no vidusskolas laikiem. „Man uz mājas telefonu piezvanīja puisis un teica, lai aizeju līdz dārza malai. Man tur kaut kas ir atstāts. Tolaik mobilo telefonu nebija, bet man tāpat bija sajūta, ka varbūt viņš aiz kāda krūmiņa sēž un skatās. Dārza malā atradu skaistu grozu, pilnu ar ķiršiem. Uzskatu to par slepeno randiņu, jo ar šo puisi nebiju pazīstama. Iepazināmies tikai pēc tam. Viņš mani bija ieinteresējis,” savā romantiskajā iepazīšanās stāstā dalās Kristīne.

Ko vīrietim uzdāvināt sievietei, ja viņš to vēlas īpaši pārsteigt? „Sievietes ir dažādas, citām varbūt arī vajag tās dārgās un lielās dāvanas, bet es vienmēr mulstu no milzīgiem ziedu klēpjiem. Man nevajag arī 100 rozes. Priekšroku dodu radošām dāvanām, kurās vīrietis ielicis savas emocijas. Man reiz uzdāvināja smilgā savērptas zemenes. Tik skaisti! Tas it kā ir nieks, bet tik ļoti, ļoti mīļš nieks. Man var noplūkt arī pirmo dārza vijolīti, uzdāvināt, un esmu laimīga. Zinu puisi, kurš savai meitenei uzdāvināja kasti ar pirmo sniegu,” dāvanu idejās dalās Kristīne. Viņasprāt, svarīgākais ir likt sajusties sievietei īpašai.

Ja pošas pirmajam randiņam, jāatceras, ka abpusējās simpātijas un tas, ka viens otru vēl nepazīst, rada diezgan stīvu atmosfēru. Lai pirmais randiņš būtu izdevies, vērts izvēlēties vietu, kur atmosfēra nav stīva un kokaina. Cik viens iespējams, būt radošā vidē. Un, protams, pārī abiem ir jāsaprot, ka abi vēlas izskatīties labāki nekā ir.

„Ne ar ko nevajag pārspīlēt. Vīrietim nevajag visu laiku uzturēt atmosfēru un nepārtraukti runāt vai stāstīt tikai par sevi. Abiem sarunā ir jābūt ieinteresētiem, un noskaņa jāveido abiem,” norāda K.Anže.

Bet jāsāk ar pirmo iespaidu un īpašās sajūtas radīšanu. Tad iepazīšanās nevar neizdoties. Ar nosacījumu, ka pāris jūt abpusējas simpātijas. Kādam jābūt vīrietim, lai viņš sievietēm iepatiktos? Cik sieviešu, tik viedokļu. Kristīnes ideālais vīrietis ir īsts un patiess.

„Nepārspīlēts nevienā jomā – ne uzvedībā, ne savā ārienē. Viņš izturas un jūtas brīvi. Ir priecīgs. Tas ir svarīgākais. Centimetriem, kilogramiem, acu vai matu krāsai nav nozīmes,” saka Kristīne.