Sekss / Viņas par mums

Ieva Adamss intervijā stāsta par seksapīlu, vīriešu bikini vaksāciju un erotiku

Ieva Adamss intervijā stāsta par seksapīlu, vīriešu bikini vaksāciju un erotiku
Foto: Māris Morkāns.
· 19.08.2012. 17:30

Ieva Adamss, žurnāliste, pasniedzēja un vienkārši sieviete atbild uz pikantajiem KRUSTTEVS.COM jautājumiem par seksapīlu, vīriešu bikini vaksāciju, erotiku…

 

- Vai, ņemot vērā statistiku par to, ka Latvijā sieviešu ir vairāk nekā vīriešu, vajadzētu legalizēt daudzsievību?

 

Vai tiešām vēl aizvien sieviešu Latvijā ir vairāk?  Man vienmēr ir licies otrādi... Tāpēc es drīzāk būtu nevis par poligāmiju, bet par poliandriju! Bet, ja pavisam nopietni, tad daudzsievība ir aktuāla valstīs, kur sievietei ir otršķirīga sociālā loma vai tur, kur ir karš. Latvijā, paldies Dievam, nav ne vienādi, ne otrādi. Pat vairāk - esam labprātīgi visas iespējamās kravas sakrāvušas pašas uz saviem pleciem un tad drausmīgi apvainojamies, ja vīrietis to nenovērtē.

 

Bet ko tad lai viņš novērtē - situācijā, kur viņam ir atņemts būtiskākais - spēka pozīcija? Nu, labi, par daudzsievību - manuprāt, tā ir burvīga lieta! Lielisks risinājums vīrieša tieksmei pēc daudzveidīgas seksuālās dzīves un sievietes tieksmei pēc kompānijas. Tikai tam sagatavotu cilvēku - abu dzimumu pārstāvju vidū - pie mums diemžēl nav daudz.

 

- Ko latviešu sievietes dara, lai iekārdinātu vīriešus?

 

Man nav kompetenta viedokļa par to, ko latviešu sievietes dara, lai iekārdinātu vīriešus - kā es to varu zināt?! Tas, ko varu novērot no malas - mūsu meitenes ļoti rūpējas par savu seksapīlo izskatu, un viņām tas labi sanāk! Ļaunāk ir tad, kad meitene ir saģērbusies stilā „paņem mani tūliņ!”, bet, tiklīdz vīrietis loģiskā kārtā uz to uzķeras, viņa reaģē ar „nepieskaries man, riebīgais!”. Un abi paliek neapmierināti - viņš ir ievainots un domā, ka „visas viņas ir stervas”, bet meitenē nostiprinās pārliecība, ka „visi viņi ir cūkas”. Sanāk tāda jautra dzīve!

 

- Kas ir pašas pārbaudītie kārdināšanas ieroči?

 

Mani kārdināšanas ieroči ir ekskluzīvi un nav pieejami katrai: tie ir Patiesība. Es necenšos izlikties par to, kas neesmu, jo ļoti cienu savu un sava potenciālā partnera laiku - agrāk vai vēlāk patiesā daba nāks gaismā, un - ardievu, sapņi! Es netēloju un tieši to pašu sagaidu no partnera. Rezultātā manī ir nostiprinājusies pārliecība, ka es patīku visiem - saprotiet, tādā veidā man sanāk komunicēt tikai ar tiem, kam es patīku, un tā ir spēle bez zaudējumiem! Varu tikai piebilst  - vīriešiem tas darbojas tieši tāpat. Mēs, sievietes, protam novērtēt patiesību.

 

- Lai sieviete attiecību intīmajā dzīvē būtu apmierināta, kas jādara viņas vīrietim?

 

Sieviete ir interesants radījums - viņa grib, lai partneris rāda savu īsto seju, toties mīļuprāt pieņem nereālus solījumus, un tie izdaiļo viņas dzīvi. Piemēram, es ar savu septiņgadīgo dēlu pastaigājos pa pilsētu, un viņš pēkšņi ievelk mani juvelierizstrādājumu veikalā. Viņš rūpīgi apskata piedāvājumu un saka - mammu, kad es izaugšu, es uzdāvināšu tev šito, šo un vēl šo! Un, lai gan es saprotu, kas tas viss ir nereāli, man tas tik ļoti silda sirdi! Varbūt tur vainojama mana budisma filozofija - mums ir svarīgs nodoms, nevis rezultāts. Bet tādā gadījumā sievietes lielākoties ir budistes, pašas to neapzinoties!

 

- Ko tu domā par vīriešu bikini vaksāciju?

 

Bikini vaksācija?! Jēzusmarija, varbūt vēl arī ānusa balināšana? Nu, tādiem skatuves māksliniekiem, kā Valērijs Ļeontjevs, tas varbūt arī ir aktuāli… vai gejkluba „go-go” dejotājiem, bet nedomāju, ka parastiem, heteroseksuāliem vīriešiem par to vispār būtu jāaizdomājas. Lai gan - iespējams, man ir vecmodīgi uzskati par šo lietu.

 

- Kādi vīrieši patīk labāk - spalvainie vai mazāk spalvainie?

 

Varbūt dīvaini, bet es, ziniet, kaut kā pieķeros vīriešiem neatkarīgi no viņu spalvainības pakāpes. Viņu intelektuālā attīstība un humors personīgi mani uzrunā nesalīdzināmi stiprāk nekā apmatojuma blīvums uz ķermeņa un pat (!) locekļa izmērs.

 

- Uz ko pati būtu gatava vīrieša dēļ?

 

Jājautā - uz ko gan es NEbūtu gatava?! Kad viņš slimo, es cenšos ieelpot sevī viņa slimību, lai tikai viņš justos labāk. Kad viņam ir finanšu problēmas, es lūdzu Dievu, lai tās būtu manējās - lai es būtu pēdējā lūzere, tikai lai viņam viss atkal būtu labi. Mans vīrietis, proti, mans vīrs, šobrīd ir otrais cilvēks visā Visumā tūlīt aiz manis pašas. Ja vien es palieku dzīva, viņa dēļ esmu gatava uz visu.