Sekss / Viņas par mums

Elīna Doļģe: „Sievietes patiesībā par seksu domā biežāk nekā vīrieši!”

Elīna Doļģe: „Sievietes patiesībā par seksu domā biežāk nekā vīrieši!”
Foto: Aiga Rēdmane.
· 17.08.2012. 06:08

Par to pilnīgi noteikti pārliecināta ir TV raidījuma „Esi gardēdis!” vadītāja Elīna Doļģe. Viņa KRUSTTEVS.COM atzīst – katrai sievietei ir vairāki seksuāli noslēpumi. Arī viņai! 

 

- Ko tu nesaproti vīriešos?

 

Pamatu pamatos mēs esam atšķirīgi. Mūsu uztvere un dzīves misija ir ļoti atšķirīga, kā rezultātā sievietes un vīrieši nereti viens otru nesaprot. Man šķiet mūsu uztveres īpatnības var skaidrot ar piemēru par septiņiem aklajiem, kuri katrs savā vietā tausta ziloni. Tam, kurš stāv pie snuķa, liekas, ka zilonis ir snuķis, tam, kurš stāv pie astes, liekas, ka zilonis ir aste. Bet īstenībā zilonis ir zilonis, jautājums tikai par skatpunktu.

 

- Ja tev būtu iespēja, ko tu mainītu vīriešos?

 

Iztaisnotu mugurkaulu – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Gribētu, lai vizuāli vīrieši kļūtu taisnāki un pārliecinātāki par sevi. Daudzi vīrieši ne tikai netic paši sev, viņiem arī trūkst laba un veselīga pašapzinīguma. Nevis tā uzspēlētā un mākslīgā, bet patiesā. Trūkst stoiskā miera.

 

- Kas ir labāk – sekss no rīta vai vakarā?

 

Tas atkarīgs gan no kompānijas, gan situācijas (koķeti smaida).

 

- Ko vīrietim vajadzētu darīt, lai sievietē atdzīvinātu seksa dievieti?

 

Vīrietim vajag mīlēt sievieti, jo sievietē ir tik daudz rezervju labajam un pacilājošajam. Sievietē ir milzīgs spēks, tikai tas bieži vien ir paslēpies. Ja vīrieši grib saņemt no sievietes ko labu, viņiem vienkārši vajag viņu mīlēt. Tas nav nekas sarežģīts.

 

- Kam, tavuprāt, būtu jānotiek pēc laba seksa?

 

Viss atkarīgs no tā, kādā fāzē ir attiecības un cik viens vai otrs pārī ir noguris. Vispārināti atbildēt ir grūti, jo tās vienas atbildes nemaz nav.

 

- Kas ir laimīgu attiecību pamatā?

 

Vissvarīgākais ir, lai pārī abi var justies labi un laimīgi. Man prātā nāk piemērs, kurš mani ļoti aizkustināja un iedvesmoja. Stāsts ir par kādu pāri, kas kopā nodzīvojis laimīgu dzīvi. Vīrietim jautāja, kā viņiem tas izdevies? Uz ko viņš atbildēja, ka pirms daudziem, daudziem gadiem abi izdomājuši spēli „Kurš otru padarīs laimīgāku?”. Šo spēli viņi spēlē katru dienu. Nevis viens no otra kaut ko gaida, bet abi visu laiku domā, kā otru pārsteigt, lai spēlē pārspētu otru. Nevis gaida mīlestību, bet dāvina to otram. Tā ir laimīgas kopdzīves formula, kuru noteikti vajag aizņemties un savā dzīvē iedzīvināt.

 

- Pateiksi, cik reižu dienā sievietes patiesībā domā par seksu?

 

Manuprāt, pat biežāk nekā par to domā vīrieši. Viņi bieži mēdz par visu ko dižoties, kamēr sievietes ir noslēgtākas. Katra sieviete sevī slēpj noslēpumus, par kuriem apkārtējiem nav ne jausmas. Sieviete ir ļoti seksuāla būtne, un daudz noslēpumu ir bāzēti seksualitātē. Turklāt labā ziņa ir tā, ka sievietes ne tikai domā, bet arī dara! (smaida).

 

- Tev arī ir kāds šāds noslēpums?

 

Jā, bet tas tā arī paliks noslēpums (priecīgi iesmejas).