Sekss / Viņas par mums

Modes māksliniece Līga Banga: "Pašpietiekamas sievietes vīriešiem piedod visu!"

Modes māksliniece Līga Banga:
Foto: No whimsicalagnesiga.com.
· 21.08.2012. 09:09

Vīriešu sānsoļus, melus, solījumu aizmiršanu vai to neturēšanu nepiedod tikai tās, kurām pašām savā dzīvē ir problēmas. Tās pašpietiekamās un laimīgās – tās piedod visu, KRUSTTEVS.COM atklāj modes māksliniece Līga Banga.

 

- Ko vīrieši nesaprot sievietēs?

 

Viņiem nemaz nekas nav jācenšas saprast, tāpat kā sievietēm nevajadzētu mēģināt kaut ko saprast vīriešos. Otrā cilvēkā jāpieņem viss. Tas ir veiksmīgu attiecību noslēpums. Mums, sievietēm, varbūt pat no vīriešiem vajadzētu pamācīties nesarežģīt lietas. Mēdzam izdomāt, pārdzīvot, piedomāt... Uzpūst ziloni, kur tas nemaz nav.

 

- Ko darīt, lai seksuālā dzīvē vienam ar otru būtu saskaņa?

 

Ir jābūt mīļākiem vienam pret otru. Dabiskākiem! Vajag atcerēties fantastisko pieskāriena spēku un laiku pa laikam tāpat noglaudīt otra plecu. Pieskarties viņam. Kaut vai sadoties rokās. Tas ļoti satuvina. Ja attiecībās ir tuvība, seksuālā ziņā viss ir kārtībā.

 

- Ko vīrietim darīt, lai ieliktu savu artavu attiecību rutīnas kliedēšanā?

 

Viņam mazliet vairāk jāizdabā sievietei. Tas pat nav jādara ļoti bieži. Vienkārši ik pa laikam vajag radīt sievietē sajūtu, ka viņa ir kaut kas īpašs, ka viņa ir visiekārojamākā, skaistākā un foršākā. Pārējā laikā viņš ir brīvs, jo sieviete ar šo sajūtu var dzīvot ļoti ilgi. Bet ne mūžīgi.

 

- Kas ir tās lietas, kuras sievietēm grūti piedot?

 

Piedot var pilnīgi visu. Jo sieviete ir gudrāka un pašpietiekamāka, jo viņa ir laimīgāka. Nepiedod tikai tās, kurām pašām savā dzīvē ir problēmas. Mēs katrs esam tādi, kādi esam. Kļūdāmies, jo paši īsti nezinām, pa kuru ceļu labāk iet, bet kļūdas ir piedodamas. Ja esi harmonijā ar sevi un mīli sevi, piedodams ir it viss.

 

- Ir kāda ārēja pazīme, pēc kā pateikt – ar šo vīrieti būs labs sekss?

 

Te liela nozīme ir tam, kā sieviete konkrētajā mirklī jūtas. Ja viņa domā par seksu, viņa uzreiz redz un jūt, ar kuru tas varētu būt labs. Tas ir tāds kā impulss. Katrai ir savs paņēmiens, ar ko mātīte atpazīst tēviņu (iesmejas).

 

- Nesen kādā pētījumā par seksu atklājās, ka latviešu sievietes visvairāk vēlas mīlēties svaigā gaisā. Kādi ir tavi sapņi?

 

Es par tādām lietām nesapņoju. Ja man ir vēlme, to arī piepildu. Nav svarīgi, kurā vietā un kādā situācijā ir sekss, galvenais, lai ir emocijas un kaisle.

 

- Ir tādi banālie komplimenti, kurus vīrietim labāk neteikt?

 

Ja viņš saka komplimentu, tas vienmēr ir no sirds. Tādu banālo nemaz nav. Latvijas vīrieši nav tik naski uz komplimentiem, jebkura mīļa frāze ir patīkama.

 

- Ko ieteiktu latviešu vīriešiem?

 

Iedvesmojos no nesen lasītās intervijas ar Jāni Jurkānu. Viņš vīriešiem novēlētu, lai viņi biežāk dzirdētu sieviešu smieklus. Šim novēlējumam pievienojos. Vēlu, lai vīriešu sabiedrībā sievietes justos laimīgas un priecīgas.