Smalkais stils / Smalkais stils

VARDARBĪBA SLAVENĪBU ĢIMENĒ: Sandis Valters varēja nonākt cietumā

VARDARBĪBA SLAVENĪBU ĢIMENĒ: Sandis Valters varēja nonākt cietumā
Foto: Ekrānšāviņi no interneta
· 06.12.2012. 13:28

Kāpēc Sandis Valters sita savu sirdsmīļoto?

 

"Ja tas būtu noticis Amerikā, Sandis būtu cietumā un viņam būtu iedots netuvošanās orderis man un bērniem. Rokas pacelšana pret sievieti ir ļoti nopietna lieta!"

 

Šādas un vēl daudz līdzīgas frāzes publicētas žurnāla «Kas Jauns» pēdējā numurā, kur izlasāmas nepatīkami pārsteidzošas atklāsmes par «laimīgo ģimeni». Elīza Kaurāte atklāj, ka Sandis nav iesaistījies ģimenes dzīvē. Kamēr Elīza mājās audzinājusi dēliņu, vai jau bijusi meitiņas gaidībās, vīrs bieži nav bijis mājās un tusējis apkārt.

 

Piemēram, aizvadīto gadumiju bijusī «Playboy» modele sagaidījusi kopā ar mazo Gabrielu un Sanda mammas suni, bet Sandis mājās pārradies tikai pēc divām dienām.

 

Kaurāte žurnālam atklājusi, ka Sandis ne tikai maz laika veltījis tēva lomai, bet arī pacēlis roku pret dzīvesbiedri un sitis viņu.

 

Kamēr Elīza bijusi dēla gaidībās noticis vēl viens incidents: «Otrajos Ziemassvētkos izkāpu no mašīnas ar asiņojošu degunu,» žurnālam stāstījusi Sanda bērnu māte.

 

«Uzskatu, ka ar Sandi izšķīrāmies dienā, kad viņš man stipri un ar lielu troksni iesita pa seju, kamēr baroju Gabrielu, kurš bija iemidzis pie krūts,» žurnālistus turpinājusi šokēt Elīza.

 

Kad puika bijis četrus mēnešus vecs un Kaurāte jau gaidījusi meitu, viņa kategoriski nolēmusi, ka tiklīdz meitiņa piedzims un paaugsies, lai varētu lidot ar lidmašīnu, viņa pametīs Latviju un dosies uz ASV, ko šobrīd arī ir izdarījusi.