Smalkais stils / Smalkais stils

Seksīgās māsas Šomases uzstājas trijatā

Seksīgās māsas Šomases uzstājas trijatā
Foto: Vakara Ziņas
Kaspars Ūdris · 16.03.2013. 21:51

Svinības naktsklubā «El Divino» izvērtās par sirsnīgu uzstāšanos uz vienas skatuves abām dziedošajām māsām Lienei un Kristīnei Šomasēm, bet tas nav viss – par prieku mammai uz skatuves plānojušas apvienoties visas trīs māsas.

 

Par prieku mammai māsas Šomases uzstāsies trijatā

 

Šomasu dinastijas vecākā māsa Liene klubā «El Divino» ieradās taisnā ceļā no «Sieviešu dienas rallija» sacensībām: stilistu sagrimēta un saposta, dziedātāja bija gatava kāpt uz skatuves kā viena no pasākuma pavasara vēstnesēm. «Galvenais ir veiksmīga laika plānošana, tad var paspēt visu. Es pēc uzstāšanās klubā «El Divino» devos atpakaļ uz rallija ballīti, kur nodziedāju vienu no šo sacensību himnām,» jau vēlāk žurnālam »Vakara Ziņas« stāstīja Liene.

 

Klubā notiekošajā sezonas atklāšanas ballītē ar savu Eirovīzijas dziesmu «Phoenix Fly» uzstājās arī jaunākā no māsām – Kristīne, un viņas priekšnesuma laikā uz skatuves mēles kā modele defilēja arī Liene. «Tas ir burvīgi – būt uz vienas skatuves ar māsu! Tu jūti savējo atbalstu, un man tas ļoti palīdz!» »VZ« teica Kristīne.

 

Savukārt Liene atklāja, ka pasākuma rīkotājiem uzaicināt māsu ieteikusi tieši viņa: «Mūsu starpā nav nekādas konkurences, kā tas tiek uzpūsts presē. Es biju priecīga, ka pasākuma rīkotāji uzklausīja manu ieteikumu un uzaicināja arī māsu. Protams, es biju priecīga būt ar māsu uz vienas skatuves. Ikdienā katra esam savos darbos – es studijā, [vidējā māsa] Sandra aizņemta darbos tipogrāfijā, savukārt Kristīnei viss laiks paiet mācoties, jo šogad jābeidz 12. klase. Kopā visām māsām būt sanāk tikai ģimenes svētkos. Mamma priecājas par katru reizi, kad mēs, māsas, darām kaut ko kopīgu. Tā bija arī saistībā ar šo uzstāšanos.»

 

Māsām Šomasēm esot padomā arī sanākt visām kopā un izveidot kādu pārsteigumu. «Tāds ir mūsu plāns – darboties kopā visām trim. Mūsu mamma par to ļoti priecātos, un arī mēs pašas būtu tuvākas cita citai. Taču pagaidām neko vairāk negribas atklāt. Gan jau mums izdosies, un tad varēsiet novērtēt pārsteigumu no visām māsām Šomasēm!» noslēpumaina ir Kristīne.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas