Sports / Citi sporta veidi

Latvijas stiprākie vīri un prominences Rīgā atklāj jaunu daudzfunkcionālu cīņas sporta zāli

Latvijas stiprākie vīri un prominences Rīgā atklāj jaunu daudzfunkcionālu cīņas sporta zāli
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 23.03.2015. 13:36

19. martā, Kikboksa un boksa skola “Rīga” atklāja jaunu, daudzfunkcionālu sporta zāli “AMSTAFF”. Svinīgo atklāšanu un iespaidīgus cīņu sporta paraugdemonstrējumus vērot bija ieradušies Latvijas spēcīgākie un tituliem bagātākie sportisti, tostarp pasaules čempions boksā Mairis Briedis, kā arī dažādu organizāciju pārstāvji un amatpersonas. Sporta zāle izveidota pateicoties Iekšlietu ministrijas atvēlētām telpām un SIA “Grand Credit” finansiālajam atbalstam.

 

Jaunatvērtā cīņu zāle ierīkota Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra ēkā Rīgā, Klijānu ielā 4, 433 m2 plašās telpās, kur reiz bijusi ēdnīca ar padomju laiku remontu. Šobrīd, pateicoties uzņēmīgiem cilvēkiem un ziedotājiem, ir veikti labiekārtošanas darbi un izveidota jauna, daudzfunkcionāla sporta zāle bērniem un jauniešiem vairākos cīņas sporta veidos – boksā, kikboksā, MMA, džudo, Jiu-Jitsu, crossfitā u.c.

 

„Man ir patiess prieks, ka ilgi lolotais sapnis ir piepildījies, – jaunajā sporta zālē ir iespēja trenēt un pievērst bērnus sportam un veidot spēcīgas personības. Mēs iesim uz priekšu, lai gūtu medaļas, lai plīvotu valsts karogs un Latvijas vārds izskanētu pasaulē. Ceru, ka šis ir tikai atspēriena punkts un nākotnē mēs uzcelsim arī savu olimpisko centru,” ar gandarījumu par paveikto stāsta Latvijas MMA asociācijas ģenerālsekretārs un Kikboksa un boksa skolas „Rīga” treneris Andrejs Maslovs.

 

Novērtēt treneru Andreja Maslova, divkārtējās pasaules čempiones kokboksā Lindas Ābeles un ziedotāju sasniegto rezultātu – kopīgiem spēkiem izveidoto jauno cīņu klubu - bija ieradies iespaidīgs skaits dažādu organizāciju pārstāvju un amatpersonu. Ar savu klātbūtni atklāšanas pasākumu pagodināja kādreizējais spēkavīrs, Saeimas deputāts Raimonds Bergmanis, kustības „Par sportisku sabiedrību” līderis Andris Morozovs, Latvijas armijas veterānu asociācijas valdes loceklis Vitālijs Dubovs u.c. Tāpat, svinīgo atklāšanu apmeklēja stiprākie sportisti, kas Latvijai atnesuši ne vienu vien medaļu. Novērtēt kolēģu darbu un jaunizveidoto sporta zāli bija ieradies olimpiskais medaļnieks Viktors Ščerbatihs, kanoe airētājs Jefimijs Klementjevs, taisnā ceļā no Ķīnas uz svinīgo notikumu ieradās Latvijas labākais smagā svara MMA cīkstonis Konstantins Gluhovs, arī pasaules čempions boksā Mairis Briedis, kurš jau šodien treniņos iemēģinās jauno „AMSTAFF” ringu u.c.

 

„Mēs kopā ar Andreju šajā projektā esam kopš paša sākuma - tā teikt kopīgs starts un finišs. Jāsaka liels paldies par iespēju būt daļai no šī lieliskā projekta, un ticu, ka šādi veidojam nākamās sporta zvaigznes un garantējam jaunas pasaules medaļas! Patiess prieks par iespēju ieguldīt bērnu un jauniešu izaugsmē un ceram arī uz turpmāko sadarbību,” gandarīti stāsta SIA „Grand Credit” MVU kredītprojektu vadītājs Martins Beresņevs.

 

Kikboksa un boksa skolas “Rīga” sportisti līdz šim ieguvuši 69 zelta, 66 sudraba un 48 bronzas medaļas, tostarp izcīnītas medaļas arī Eiropas un Pasaules čempionātos. Pateicoties Andreja Maslova un Lindas Ābeles uzņēmībai un lielākā ziedotāja SIA “Grand Credit” finansiālajam atbalstam, ir radīta vieta, kurā atbalstīt arī citus perspektīvus bērnus un jauniešus, veidojot jaunās cīņu sporta zvaigznes, kas popularizēs ne vien cīņu sportu, bet nesīs Rīgas un Latvijas vārdu arī pasaulē.