RezervesDALAS24.lv

Sekss / Viņas par mums

SIEVIETES PAR SEKSU: Mīlēšanās pļavā un siena šķūnī, sekss ezera dzelmē, petings mašīnā...

SIEVIETES PAR SEKSU: Mīlēšanās pļavā un siena šķūnī, sekss ezera dzelmē, petings mašīnā...
24.06.2013. 09:38 · Kaspars Ūdris
« Atpakaļ pie raksta

drāzējs

24.06.2013. 10:11

Pļavā ir riktīgi forši, bet mašīnā nav vietas!

Fakere

24.06.2013. 10:11

Man patīk lidmašiinā

Jānis

11.07.2013. 12:54

Teiksim tā, manas mīļākās vietas ir - telts,gulta,dušā, bet esmu to darijis ar savu meiteni arī mašīnā, kas bija labs piedzīvojums, esam to darījuši ūdenī, gan jūriņā, gan ezerā, esam to darijuši pludmalē dienas vidū zem dvielīša, heh tiesa tā ir laba sajūta, kad tu centies to darīt neuzkrītoši, bet automātiski instinkts liek to darīt ātrāk , labas sajūtas. Bet ko es iesaku , kas būtu tiešām romantiski un arī kaut kas jauns, to darīt uz ūdens uz piepūšamā madrača (JYSK var tādu iegādāties, tikai jāpērk tas pats lielākais), uz tā ir tik ērti un galvenais, ka klusums viss apkārt pie dabas, mm vot tās ir labas sajūtas , kad jūras viļņi jūs šūpo , svaigs gaiss, ūdens šļakatas, tas viss to padara vēl sajūtu pārpilnīgāku!!! Vispār nodarboties ar mīlēšanos vislabāk ir pie dabas, jo tā uzdzen jauku sajūtu vienmēr, kad to darat.

Dagnija

16.08.2013. 12:51

Mans stāsts - To, darīt ar sava dzimuma draudzeni. Kā jau parasti vasarā gājām sauļoties, bet darudzene gribēja klusu vietu un pa kailo. Piekritu ar, atradām vietiņu, šī kā bez kompleksiem drēbes nosts. Bet es tā nevaru, ja kāds ieraudzīs... bet viņas nodomus sapratu kapēc tā gribēja. Un pārējais turpinājās mājās, paliku vai cits cilvēks. Atdevos viņai... Biju dzirdējusi ka sajūtas ir savādākas nekā ar vīrieti, varbūt ka tas nostrādāja un vēlējos pamēģināt.

sex

10.12.2014. 16:03

Ir arī vēl viena top modele- VIOLA BAILEY ( Violeta Jurģe ). Iesitot Google izmet ārā tādas filmas ....! Mmmmm ....! Man ļoti amizanta filmiņa likās šī-VIOLA BAILEYS FIRST B/G. Visu cieņu jaunajām LV modelēm! :)

Jāņonkols no laukiem

11.04.2015. 17:54

Kas ir sekss, darbs vai izprieca? Ar sievu tas ir sūrs un grūts darbs, bet ar mīļako....!!! Tāpēc strādājiet un priecājaties!

Juris

13.01.2017. 09:46

Nav sliktu laika apstākļu, ir nepareizi izvēlēts apģērbs, automašīna, kompānija, kurā atrodies, pat dzīves partnere. Piekrīti? Vai esi gatavs Latvijas ziemas salam, kurš mijas slapjdranķiem? Satiec sev otru pusi kaut tikai uz mirkli, bet īsu, krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkojies uz tādām sociālo tīklu fotogrāfijās: https://goo.gl/sI26SP

> Tava atsauksme« Atpakaļ pie raksta