RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Vīna pazinēji pulcējas Itālijas vīna svētkos

Vīna pazinēji pulcējas Itālijas vīna svētkos
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 05.09.2012. 13:34

Aizvadītajā nedēļā Elizabete Hotel vasaras dārzā norisinājās Wine Concept Itālijas vīnu un dzērienu svētki. Pasākums pulcēja kuplu skaitu šīs jomas profesionāļu un vīna cienītāju, kuru vidū bija arī Itālijas vēstnieks Latvijā Giovanni Polizzi.

 

Itālijas vīnu un tradicionālo dzērienu importētājs Wine Concept iepazīstināja klātesošos ar labākajiem dzērieniem no sava sortimenta.  Degustācijai tika piedāvāti vairāk nekā 15 dažādi Itālijas dzirkstošie vīni, baltvīni, sarkanvīni no 4 Itālijas reģioniem un vīndariem (Berlucchi, Franz Haas, Viticoltori de Conciliis, Brancaia, Russo). Degustācija noslēdzās ar itāļu tradicionālā dzēriena grappa un liķieru degustāciju.

 

Degustāciju vadīja labākie un pieredzes bagātākie Latvijas vīnziņi – Latvijas Vīnziņu asociācijas prezidents Raimonds Tomsons un diplomēts Sommelier Guntis Bērziņš. Viņi iepazīstināja viesus ar Wine Concept Itālijas vīnu sortimentu, atbildēja uz jautājumiem, dalījās pieredzē un konsultēja interesentus. Savās zināšanās par itāļu tradicionālajiem stiprajiem dzērieniem dalījās Wine Concept destilātu eksperts Arvis  Meņķis.

 

Degustāciju par īstiem vīna svētkiem padarīja nepiespiestā brīvdabas atmosfēra, vakara vadītājs Normunds Laizāns, dzīvā mūzika Orchestra di Tonino & Friends, jeb Live Brass Quintet izpildījumā, īstā malkas krāsnī ceptas picas un foccacia,konkursi, aptaujas, aklās degustācijas, balvas un, protams daudz laba itāļu vīna.