RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

CĒRTAM BĒRZIŅU: Tauta neuzticas prezidentam - miljonāram! Aicina atlaist egoistisko pensionāru

CĒRTAM BĒRZIŅU: Tauta neuzticas prezidentam - miljonāram! Aicina atlaist egoistisko pensionāru
Foto: Saeimas kanceleja
Kaspars Ūdris · 06.11.2012. 10:01

Valsts prezidenta Andra Bērziņa apšaubītie dati par nabadzību Latvijā izsaukuši asu sabiedrības reakciju. Sašutušie iedzīvotāji gan interneta komentāros, gan sociālajos tīklos izplata aicinājumu paust prezidentam neuzticību.

 

«Prezidents Bērziņš (miljonārs!) neuzticas nevieniem datiem par nabadzību Latvijā. Mēs neuzticamies viņam! Lūdzam izplatīt tālāk,» sociālajā vietnē «Facebook» izplatīts aicinājums paust prezidentam neuzticību.

 

Jau vēstīts, ka vakar intervijā TV 3 raidījumam «Nekā Personīga» valsts prezidents apšaubīja, vai «daži» piemēri var kalpot kā pierādījums apgalvojumam, ka Latvijā krīze nekad nav beigusies un daudzi dzīvo uz nabadzības robežas.

 

Pēc Labklājības ministrijas datiem lielākajā nabadzības riskam pakļautajā grupā Latvijā kopumā ir 425 000 piektdaļa iedzīvotāju, kuru mājsaimniecību ienākumi ir ap 150 vai vēl mazāk latu mēnesī.

 

Aicinājumā teikts:

 

"Cērtam Bērziņu! 

 

Radikālais vortāls Publikai.lv piedāvā katram pielikt roku prezidenta Andra Bērziņa atstādināšanā no amata - jeb, tautiski izsakoties, Bērziņa ciršanā.

 

Atsūti uz zemāk redzamo e-pasta adresi savu vēstījumu prezidentam. Tā var būt fotogrāfija, kolāža vai zīmējums. Tas var būt dzejolis, haika vai īss stāstiņš. Tas var būt video vai audio materiāls.

 

Ļauj vaļu fantāzijai! Veidosim jaunu tautisko eposu par Bērziņa ciršanu modernā garā.

 

Iesūtītos materiālus publicēsim šajā lapā. Protams, paturot tiesības uz zināmu atlasi.

 

E-pasts:    mes@publikai.com   "

 

Nu jau leģendāro interviju ar "kolhoznieku" Bērziņu varat lasīt šeit