RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: TV dīvas Rozīte un Virsnīte apspīlētos tērpos sporta zālē

FOTO: TV dīvas Rozīte un Virsnīte apspīlētos tērpos sporta zālē
Foto: Vakara Ziņas
· 28.01.2013. 13:33

Anna Rozīte kopš vidusskolas obligātajām skriešanas nodarbībām šo sporta veidu nevar ciest, un skriešana viņai ir sava veida bērnības trauma.

 

TV dīvai Annai Rozītei šis gads sācies ar lieliem izaicinājumiem: vasarā viņa kopā ar Lauri Reiniku vadīs jauno šova «Kora kari» sezonu, bet pirms tam kalpos par vienu no vēstnesēm sieviešu skrējienam.

 

TV raidījuma «Kinomānija» vadītāja Anna Rozīte ar sportu ir «uz tu» un aktīvi apmeklē jogas nodarbības, labprāt skrituļo un brauc ar velosipēdu, taču skriešana gan neesot viņas sporta veids. «Es esmu piedalījusies gan sacensības ar skrituļslidām, gan ar riteni – man patīk dažādi izaicinājumi. Taču skriešana man jau kopš skolas laikiem nav patikusi – tā man ir sava veida bērnības trauma,» »VZ« atzīst Rozīte, kurai skriet sanākot ļoti reti, precīzāk – tikai tad, kad iznāk kavēt darbu. «Nezinu, ceru, ka pārvarēšu savu nepatiku pret skriešanu un maijā noskriešu visus septiņus kilometrus – man jau tas vien būtu uzvara,» bažījas Rozīte.

 

Arī savu mazo meitiņu Emīliju televīzijas dīva plāno radināt pie sporta. «Šobrīd viņai aktivitāšu pietiek – viņa tik zibenīgi spēj pārvietoties no vienas vietas uz citu, un viņai ir interese visur nokļūt! Taču, kad Emīlija paaugsies, tad jā – plānoju viņu iesaistīt sportiskās aktivitātēs. Protams, tikai tad, ja tas patiks viņai pašai. Kas zina – varbūt viņa man būs liela māksliniece, kurai sports nemaz nepatīk!» prāto Rozīte.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com