RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

ZATLERU ĢIMENES KAUNS UN NEGODS: Skandalozā laišana pa kreisi novedusi pie pāra šķiršanās

ZATLERU ĢIMENES KAUNS UN NEGODS: Skandalozā laišana pa kreisi novedusi pie pāra šķiršanās
Foto: Vakara Ziņas
Kaspars Ūdris · 02.02.2013. 22:19

Aizvadītajā nedēļā tika uzjundītas baumas par sānsoļiem eskprezidenta Valda Zatlera dēla Gustava Zatlera un viņa sievas Evas Sietiņsones-Zatleres laulībā. Abi gan šīs runas kategoriski noliedz, tomēr ģimene ir nodrošinājusies, lai laulības šķiršanas gadījumā nebūtu strīdu par mantas sadali - parakstīts laulības līgums.

 

Portāla Krusttevs.com rīcībā nonākusi neoficiāla informācija no drošiem avotiem, ka pāris visticamāk šķiršoties pēc mīlas daudzstūra stāsta - vairāk par to lasiet šeit

 

Kurš kuram lika ragus?

 

Pērn jau izskanēja ziņas par iespējamo krīzi a/s «Cēsu alus» valdes priekšsēdētājas Evas Sietiņsones-Zatleres un viņas vīra Gustava Zatlera ģimenē, jo bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera dēls esot neuzticīgs savai sievai.

 

Arī žurnāla »Vakara Ziņas« rīcībā nonāca informācija, ka šādas runas nav bijušas bez pamata: nav izslēgts, ka «Cēsu alus» mārketinga un pārdošanas daļas vadītājam Zatleram tiešām bijusi dēka ar kādu sievieti, kurai vēlāk uzticēts labi apmaksāts darbs ar «Cēsu alu» saistītā restorānā.

 

Katram pa diviem īpašumiem

 

Pāris, kurš apprecējās 2008. gadā, noslēdzis laulības līgumu par visas mantas šķirtību. Saskaņā ar to Zatleram gadījumā, ja laulība tiek šķirta, paliek dzīvoklis Siguldā, jaunā projekta ēkā «Kalnabeites 7», un nekustamais īpašums «Zaķīši» Saulkrastos. Laulātajai draudzenei savukārt pienāktos īpašums Siguldas pagasta Ķiparos, Ievu ielā, kā arī dzīvoklis Rīgā, Jukuma Vācieša ielā. Saprotams, laulības līguma noslēgšana nav indikators tam, ka laulību pāris tiešām grasās šķirt – parasti šādā veidā kāds no laulātajiem nodrošinās, ka viņu neprec tikai mantas dēļ vien (tiesa, parasti šādos gadījumos līgums tiek slēgts īsi pirms laulībām). Bieži vien līgumu noslēdz arī biznesa apsvērumu dēļ, lai nepatikšanas biznesā neskartu otru pusīti. Atsevišķos gadījumos šādi līgumi tiek slēgti arī gadījumā, ja kādam no ģimenes locekļiem briest pamatīgas nepatikšanas ar tiesībsargājošajām institūcijām un draud mantas konfiskācija, kā tas bija, piemēram, bijušā Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta vadītāja Viļņa Štrama gadījumā. Kādi bijuši Zatleru pāra motīvi, slēdzot šādu līgumu – grūti spriest.

 

Izjaukusi laulību

 

Žurnāls «Kas Jauns» izvirzīja vēl vienu versiju – «pa kreisi» laidis nevis Gustavs Zatlers, bet gan viņa sieva Eva. Turklāt Valda Zatlera vedeklas sānsolis, kas ildzis vairākus mēnešus, esot bijis par iemeslu kādas citas laulības izjukšanai.

 

Eva Sietiņsone-Zatlere jau 2011. gadā ļāvusies ārpusģimenes attiecībām, kas ar laiku nākušas gaismā, un tā rezultātā šķirta tirdzniecības jomas darbinieka Edgara Untāla un žurnālistes Danas Albrehtes-Untāles laulība. Tomēr gan Eva Sietiņsone-Zatlere, gan Edgars Untāls žurnālam nolieguši, ka ir bijuši mīļākie. Taču Dana Albrehte atzinusi, ka šķīrusies no vīra tieši viņa sānsoļa dēļ ar Evu Sietiņsoni-Zatleri.

 

«Mani kā žurnālisti pārsteidza, cik divkosīga, sekla un bez iekšējās inteliģences patiesībā ir viena daļa tā dēvētās Latvijas elites pārstāvju, kuru ārējais, šķietami spožais publiskais tēls ir tikai liekulīga izkārtne, un cik viegli šie cilvēki piekopj amorālu dzīvesveidu,» «Kas Jauns» citē Albrehti.

 

Noliedz visu

 

»Vakara Ziņām« Zatlers arī pēc šīs publikācijas kategoriski noraidīja, ka viņa ģimenē būtu krīze. «Es norobežojos no šīm baumām, un tās nekādi neskar ne mani, ne manu ģimeni. Mēs joprojām dzīvojam kopā. Ja neticat – varat atnākt un pārliecināties,» pauda Zatlers.

 

Interesanti, ka aizvadītajā nedēļā »VZ« Zatleru vienatnē bez laulātās draudzenes manīja Alus gada balvas pasniegšanā Latviešu biedrības namā, kas šķita dīvaini, ņemot vērā, ka Sietiņsone-Zatlere pārstāv «Cēsu alu» gan Latvijas Alus darītāju asociācijā, gan Alus un dzērienu iepakojumu savienībā. Zatlers gan nekā dīvaina šajā apstāklī nesaskata. «Latvijā viņa bija, taču mēs sadalām pienākumus. Neesam nekādi lielie atbalstītāji šīs balvas pasniegšanai, tāpēc abiem tur jābūt nebija,» viņš teica.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com


Slavenības, skandāli, pikantērijas iknedēļas žurnālā Vakara Ziņas