RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Futbola zvaigznes grupveidā izvaro 16 gadīgu meiteni un notiekošo filmē ar telefoniem

Futbola zvaigznes grupveidā izvaro 16 gadīgu meiteni un notiekošo filmē ar telefoniem
Foto: Binaryapi.ap.org
· 18.03.2013. 11:41

ASV Ohaio štatā nolasīts spriedums divām vietējām augstskolas pusaudžu futbola komandas zvaigznēm - 16 un 17 gadus veciem spēlētājiem, kas pagājušā gada augustā izvaroja 16 gadus vecu meiteni, ziņo CNN.

 

Abi pusaudži cietsirdīgi izvarojuši meiteni pēc kādas ballītes, kurā tika bagātīgi lietoti alkoholiskie dzērieni, ziņo portāls Apollo.lv.

 

Cietsirdīgās izvarošanas liecinieki bija divi citi futbola komandas spēlētāji, kas tā vietā, lai apturētu izvarotājus, filmēja notiekošo ar saviem mobilajiem telefoniem.

 

Alkoholisko dzērienu ietekmē meitene nespēja atcerēties notikušo. Nākamajā rītā viņa pamodās kaila svešā mājā. Vēlāk kāds no skolasbiedriem viņai atsūtīja fotogrāfiju, kurā viņa bija redzama kaila, bet vēlāk viņa saņēma arī video, kurā bija redzams, kā jaunieši par viņu ņirgājas.

 

Šis izvarošanas gadījums izraisīja plašu rezonansi medijos, piesaistot arī hakeru grupējuma «Anonymous» interesi, kas apšaubīja izmeklēšanas procesu un nosodīja futbola komandas rīcību.

 

Abiem apsūdzētajiem Trentam Meijam un Malikam Ričmondam piespriests viena un divu gadu ilgs cietumsods nepilngadīgo jauniešu labošanas iestādē.

 

Tiesneša spriedumu abi apsūdzētie un viņu vecāki uztvēra emocionāli, izplūstot asarās un vainīgajiem lūdzot piedošanu savam upurim.