RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

"Riebīga ķērcēja. Prasta rasiste. Dumja alkoholiķe." Olga Rajecka nokaitinājusi Latvijas ļaudis


Foto: Krusttevs.com
· 24.03.2013. 21:36

Stāsts ir par Olgas Rajeckas uzvedību pērnās svētdienās šovā Koru Kari 3. Skatītāji uzskata, ka dziedātāja ir bijusi neadekvāta un iedomīgi rasistiska. "Riebīga ķērcēja. Prasta rasiste. Dumja alkoholiķe." -  tā ir tikai daļa no epitetiem, kas veltīti Rajeckai.

 

Viens no pērnās svētdienas Olgas neapmierinātajiem un brīžiem pat naidīgajiem komentāriem:

 

"Ja jūs dziedat uz fonogrammas un gribat man kaut ko parādīt, tad dariet to tā, lai es tiešām atveru muti un saku, - Jā, ir! Nevis kaut kādu „bardaku” uztaisiet. Ne līdz galam izstrādāts priekšnesums. Kaut ko sametuši kopā, domājot, gan jau Cantare aizies, bet ziniet, reizēm neaiziet.. Bet jūs neuztraucieties, jums vēl viss ir priekšā, tāpēc, ka Latgali jau nekad neizbalso!”

 

Sabiedības neapmierinātība. Pilnu lasītāju sašutumu varat lasīt šī raksta komentāros.

 

Tikai daži piemēri:

 

"Olgai

 

Jūs esat, loti apdāvināta, sieviete-pāris dziesmas ķērcat jau trešdaļu gadsimta!!! Nu cik var??! Koru sniegumu baudīju,bet kā pienāca laiks Jūsu viedoklim,reāli uz korķi jau rāva,pirms atvērāt muti.. Ja arī Jūs kāds uzaicināja tur ,it kā vērtēt,tad mēģiniet saprast,ka nav Jums tur vieta!!! -Jūs esat kļūdas pēc tur nonākusi!!! Jūs kā darvas karote medus mucā-visu skaisto sabojājat-prasta,tukša,bez mazākā intelekta pazīmēm!!Ieteikums skatītājiem šovā-izsvilpiet viņu,pirms viņa nonāk tajā krēslā,jo pati nesapratīs,ka visiem derdzas!!! Kuri kultūras nami vēl uzņem šo ,,zvaigzni,,??! Oldzīt,pazūdi no TV-Tu riebies!!! ŠOVA VEIDOTĀJI-NECŪKOJAT ŠOVO AR ŠĀDĀM OLDZĪTĒM.. Un Ievas kundze,nepiebalsojat tik prastam cilvēkam,nenolaidieties līdz viņas līmenim,Jums nepiestāv!!!"

 

"Kee

 

Visos koros, visi koristi mācās un strādā zvērīgi, lai svētdienas vakarā kāptu uz skatuves, tādēļ ļoti ciniskā Olgas Rajeckas attieksme pret šiem cilvēkiem ir zemiska un neglīta. Jau sākot ar Rēzeknes kora un visas Latgales pazemošanu, tālāk sekoja Liepājas kora izņirgāšana u.t.t. Jājautā kādēļ šī mūzikas speciāliste pati nekur tālāk par Latvijas robežām nav tikusi ??? Skumji, ka žūrijai var atrast tikai tik zema intelekta ļautiņus!"

 

"Sandra

 

ļoti vīlos Olgā Rajeckā. Kas ir noticis, ka saulains un dzīvespriecīgs cilvēks ir pārvērties žultainā un negatīvā būtne? Esmu par veselīgu kritiku, bet nevis par nolīdzināšanu ar zemi. Vai jauniem cilvēkiem tādus audzinātājus vajag? Vai tāda kritika ir produktīva? Piesieties par krāsu tērpā? Šķobīt acis un izlikties nesaprotam dziesmas tēmu? Stāstīt nekam neizprotamas anekdotes, kas neiederas? Absolutizēt un vispārināt ? Parasti tāda kritika nevis liek kaut ko darīt labāk, bet gan vispār neko nedarīt. Skumji. Rēzeknieši un liepājnieki, jums daudz tiek slikta teikts no žūrijas puses, bet nepadodaties, žūrija ir tikai 3 cilvēki, no kuriem tikai diemžēl vīrietis adekvāti izsakās..., domāju, jūsu atbalstītāju Latvijā ir daudz, daudz vairāk, kuri saprot, par ko ir stāsts, kuri prot atrast PAREIZOS vārdus uzmundrinājumam un kritizēt par tēmu, nevis bārstīt aizvainojošus komentārus..."

 

"Olgas kundzei

 

Tev laikam bija lielas paģiras,ka visu laiku ēdi dzērvenes un muldēji kaut kādas glupības par Eolikas laikiem, kad braukājāt dzerdami pa Latgali. Tu biji pat tik nezolīda ,ka pat neļāvi Lielvārdes kora meitenei nodziedāt solo gabalu un sāki ķērkt viņai līdzi.Riebjas ,ka jūs abas ar Ievu visu laiku slavējat savus korus,kurus jūs kādreiz vadījāt, un gribat lai visi dara tā, kā jūs. Tev, Olga, nepamaisīja toreiz Latgale, Tu vienkārši neesi Auzāna līmenī - nekā cilvēks,un nekā soliste. Tavs laiks jau ir beidzies, un laicīgi aiziet no skatuves - tā arī ir māksla. Žēl Lielvārdiešu ,un viņiem aiziet palīdzēji arī tu - Lielvārdiete un Aišas, it kā, draudzene."

 

"VOX Populi

 

1.Pret OĻGU vajadzētu ierosināt lietu par etniskā naida kurināšanu - viņa kā tirgus bāba ''izmantoja izdevību'' nievājoši un negatīvi izteikties par Latgali un latgaliešiam. 2. Viņas ''kompetence'' par kora dziedāšanu bija pirmklasnieka līmenī. Nu,ko gan var gribēt no ''popdīvas'',kura cenšas ''paņemt'' ar ķērkšanu un kāju tirināšanu, un kura pati atzīstas,ka no koriem neko nesaprot.Producentiem vajadzētu saprast,ka tādām žūrijā nav vietas,lai nedisklreditā visu pasākumu,jo uznāca riebums skatīties."

 

"Eriks

 

Kā var būt žūrijā tādi žūrijas locekļi(kā viņi paši sevi sauc) kā Olga.Tik prasta,tik dumji sevi parādīja,riebās skatīties.Turpmāk Koru karus neskatīšos,'nav ko nosist dārgo laiku,skatoties, kā mūsu tā dēvētās "zvaigznes" ālējas.Arī Kerēvica nav piemērota būt locekle."