RezervesDALAS24.lv

Sports / Basketbols

„Clippers” un „Lakers” piedzīvo zaudējumus

KRUSTTEVS.COM · 20.05.2012. 14:20

NBA izslēgšanas spēlēs aizvadītajā naktī iekrāto pārsvaru nespēja nosargāt abas Losandželosas vienības – „Clippers” izsēja 24 punktu pārsvaru pret Sanantonio „Spurs”, bet „Lakers” nenoturēja +13 pret Oklahomsitijas „Thunder”.

Rietumu konferences pusfināla trešajā spēlē Losandželosas „Clippers” savā laukumā pēc fantastiskas pirmās ceturtdaļas – 33:11, salūza un nespēja turēties pretī četrkārtējai NBA čempionei. Sanantonio „Spurs” pamazām sāka atspēlēties jau otrajā ceturtdaļā, taču trešajā viesu komanda veica 24:0 izrāvienu, kas vēlāk sekmēja uzvaru visā mačā ar 96:86.

Uzvarētājiem Tonijs Pārkers guva 23 punktus un atdeva 10 rezultatīvas piespēles, ar „double-double” izcēlās arī Tims Dankans, kura kontā 19 punkti un 13 atlēkušās bumbas.

„Clippers” sastāvā Bleikam Grifinam gūti 28 punkti un izcīnītas 16 bumbas zem groziem, Krisam Polam 12 punkti un 11 piespēles, bet 19 punkti rezervistam Mo Viljamsam.

„Spurs” šosezon vienīgie izslēgšanas spēlēs turpina cīnīties bez zaudējumiem – četras uzvaras pret „Jazz” un trīs panākumi pret „Clippers”.

Tikmēr otrā Rietumu konferences pusfinālā, sērijas ceturtajā mačā Oklahomsitijas „Thunder” izbraukumā svinēja uzvaru ar 103:100. Losandželosas „Lakers” atradās 13 punktu vadībā vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā, taču mājiniekiem izdevās atspēlēties un izraut uzvaru. Ceturtajā ceturtdaļā „Thunder” labā 10 punktus guva Rasels Vestbruks, bet Kevins Durants ar precīzu tālmetienu 13.7 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca plus trīs viesiem. Atlikušajā laikā „Lakers” nespēja atspēlēties un „Thunder” svinēja trešo uzvaru, sērijā panākot 3-1.

Uzvarētājiem Rasels Vestbruks guva 37 punktus un atdeva 5 rezultatīvas piespēles, Kevins Durants pievienoja 31 punktu un 13 izcīnītas atlēkušās bumbas, Serdže Ibaka guva 14 punktus un bloķēja piecus metienus.

„Lakers” sastāvā Kobī Braients guva 38 punktus, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas un atdeva 5 rezultatīvas piespēles, Endrjū Bainams pievienoja 14 punktus un 9 atlēkušās bumbas. Jāpiebilst, ka „Lakers” šajā mačā izmantoja vien astoņus spēlētājus un sākumsastāva piecinieks guva 90 no komandas 100 punktiem.