„Heat” uzvar „Pacers” un iekļūst konferences finālā

KRUSTTEVS.COM · 25.05.2012. 10:03

Uzvaru NBA izslēgšanas spēļu austrumu konferences pusfinālsērijas sestajā spēlē izcīnījusi Maiami „Heat” vienība, kas ar 105:93 pārspēja Indianas „Pacers”, uzvarot sērijā ar 4-2.

Spēli lieliski iesāka „Pacers” basketbolisti, izvirzoties vadībā ar 13:3. „Heat” sāka atspēlēt šo deficītu vien pirmās ceturtās ceturtdaļas beigās. Pēc pusotras nospēlētas minūtes otrajā ceturtdaļā, Millers ar precīzu tālmetienu panāca izlīdzinājumu spēlē - 28:28. Līdz pat pirmā puslaika beigām komandas cīnījās līdzīgi, pārmaiņus esot vadībā. Lielajā pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 53:51.

Bija jāpaiet teju visai trešajai ceturtdaļai, lai pirmo nopietno izrāvienu izdarītu „Heat” komanda. Čalmerss pēdējā sekundē realizēja tālmetienu, panākot 79:69. „Pacers” basketbolisti nepadevās, samazinot rezultāta starpību līdz pieciem punktiem. Tiesa, laukumā turpināja dominēt „Heat” basketbolisti, uzvaru no rokām neizlaižot - 105:93. Līdz ar to „Heat” uzvarēja sērijā ar 4-2, iekļūstot austrumu konferences finālā.

Uzvarētāju labā 41 punktu un 10 atlēkušās bumbas izcīnīja Dveins Veids, bet 28 punkti Lebrona Džeimsa rēķinā. „Pacers” rindās ar 24 punktiem izcēlās Deivids Vests, bet 18 punktus komandas rēķinam pievienoja Hils.