RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

VIP PROGNOZES spēlei Latvija - Krievija

VIP PROGNOZES spēlei Latvija - Krievija
Foto: LETA.
KRUSTTEVS.COM · 05.05.2012. 00:10

Prognozes par spēles iznākumu sestdien paredzētajā Latvijas hokeja izlases pirmajā spēlē (pret Krieviju) portālam KRUSTTEVS.COM izsaka vairāki sabiedrībā pazīstami cilvēki.Aigars Kalvītis, Rīgas “Dinamo” ģemerālmenedžera pienākumu izpildītājs:

„Neesmu gan spēļu prognozētājs, bet, protams, hokeja spēlēm sekoju līdzi. Ļoti gribētu, lai Latvijas izlase uzvar spēlē ar Krieviju, bet rezultāts varētu būt – trīs pret divi, Latvijas komanda pagarinājumā tomēr zaudē.” 

 

 


Juris Rekšņa, SIA „SSF Apsardze” vadītājs, bijušais Valsts policijas priekšnieks:

„Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātā iegūs godpilno sesto vietu. Gribētos, lai mūsējie uzvar, bet būsim reāli. Arī Krieviju uzvarēsim, kā parasti (smaida). Rezultāts būs trīs pret divi, mūsējo labā. Kurš gan Latvijā neseko līdzi hokejam? Pats noteikti skatīšos visas spēles. Pie mums jau ir trīs nacionālās vērtības – krievu šņabis, šašliks un hokejs. Man tuvas visas trīs (nosmejas).”Normunds Rutulis, mūziķis:

„Ar divi pret pieci Latvijas izlase zaudēs Krievijai. Krievijas izlase ir spēcīgāka, diez vai mūsējiem izdosies to pievarēt. Cik varu, skatos hokeju un sekoju līdzi mūsējiem. Kopš atjaunojusies „Dinamo” komanda, man atkal iepaticies šis sporta veids.”

 

 

 

 

Ēriks Stendzenieks, „MOOZ” radošais direktors:

„Esmu absolūti imūns un frigids pret hokeja kaislībām. Joprojām man nav skaidrs, kādēļ desmit vīrieši dzenas pakaļ vienai gumijas „šaibai”, nevis sievietēm. Ir grūti ko prognozēt. Mans piedāvājums pirmajai Latvijas komandai ir šāds – vajag saskaitīt Latvijas futbola un basketbola izlases pēdējās spēles rezultātus, izdalīt ar divi un iegūt rezultātu, kāds būs kopējo vārtu skaits Latvijas un Krievijas spēlē.”

 

„Optibet” bukmeikeri:

 

„1:3 (pamatlaikā). Latvijas komanda jaunā trenera Teda Nolana vadībā rāda disciplinētu un aizsardzības stila hokeju. Krievijas izlases pārbaudes spēles parādīja, ka ierastais rezultatīvais uzbrukuma hokejs tik viegli nepadodas. Tā kā šis būs pirmais mačs abām komandām pasaules čempionātā, tad drīzāk skatīsim mazrezultatīvu spēli, kurā Krievijas izlase tomēr varētu parādīt savu pārākumu un uzvarēt pat ar divu vārtu pārsvaru.”

 

Pirms došanās uz Zviedriju par mūsējo izredzēm spēlē pret Krieviju portālam KRUSTTEVS.COM izteicās arī Latvijas izlases ārsts Jānis Kvēps jeb Doks, spriežot, ka Latvija ar 2:4 piekāpsies lielajam kaimiņam...

 

Redzēsim, kuram būs taisnība...

 

Foto: LETA.