RezervesDALAS24.lv

»POSITIVUS

Plašajā festivāla teritorijā pazudis draugs? Padomi šo un līdzīgu ķibeļu risināšanai festivāla laikā (4)

21.07.2015.

Festivālu sezona ir uzņēmusi apgriezienus un, neskatoties uz ne visai iepriecinošiem laikapstākļiem, daudziem šī nedēļas nogale jūras krastā ir vasaras gaidītākais notikums,. Samsung Electronics Baltics apkopojis informāciju, kā mobilās ierīces tavu mīļoto festivālu brīvā dabā padarīs vēl baudāmāku pat tad, ja gadījušās kādas ķibeles – pazudis draugs, mājās aizmirsies lādētājs vai sliktākā gadījumā - nevari atrast savu telefonu.

 

POSITIVUS festivāla biļetes varēs samainīt pret aprocēm jau pirms festivāla (14)

17.07.2013.

Lai festivāla laikā mazinātu rindas pie ieejas, ceturtdien 18. jūlijā un piektdien 19. jūlijā Positivus festivāla trīs dienu un trīs dienu ar telts vietu biļetes būs iespējams samainīt pret ieejas aprocēm jau pirms festivāla, ierodoties personīgi Rīga 2014 Mājā Esplanādē.

 

POSITIVUS festivāla eksprespasta nodaļa darbosies arī šogad (10)

08.07.2013.

Positivus festivālā šogad jau otro gadu darbosies Eksprespasta nodaļa, kuras unikālais pasta indekss LV-4099 nodrošinās apmeklētājiem iespēju nosūtīt savas mantas uz festivāla teritoriju jau iepriekš, tādējādi krietni atvieglojot ceļu uz festivālu un mājup.

 

Ar jaunu sparu uzliesmo Positivus festivāla biļešu viltošana (7)

26.06.2013.

Tuvojoties Positivus festivālam, ar jaunu sparu uzliesmojusi festivāla biļešu tirdzniecība “no rokas”. Interneta vietnes ir pārpludinātas ar piedāvājumiem, kur biļetes par “vilinošu” cenu piedāvā privātpersonas. Diemžēl liela daļa no tām festivālā izrādīsies nederīgas un, ja apmeklētāji nevēlas sev sabojāt festivāla apmeklējumu, organizatori silti iesaka biļetes šādā veidā nepirkt.

 

Tiek papildināta POSITIVUS kinoteātra jaunāko latviešu un ārzemju filmu programma (6)

20.06.2013.

Šī gada Positivus festivāla Ādažu Čipsu kinoteātra programma papildināta ar spilgtiem latviešu un ārzemju kino jaunumiem. Kinoteātrī varēs noskatīties aktuālākās pašmāju filmas – „Mammu, es tevi mīlu!“, „Sapņu komanda 1935“, „Sēņotāji“ u.c., kā arī starptautiskas kino īsfilmas no „Baltic Shorts”, „British Coulcil” un „Rija Films” studijas. Par oficiālo kinoteātra atbalstītāju ir kļuvuši Ādažu Čipsi.

 

123