RezervesDALAS24.lv

»POSITIVUS

Zināma POSITIVUS FESTIVĀLA Dabas skatuves programma (8)

19.06.2013.

Positivus festivāla Dabas skatuve arī šogad apmeklētājiem piedāvās izsmalcinātu izklaides un kultūras pasākumu klāstu – aizraujošas pasaules tautu dejas, interaktīvus improvizācijas teātru un komēdiju šovu priekšnesumus, daudzsološu pašmāju mūziķu koncertus, kā arī citas aktivitātes.

 

Zināmi Positivus un Latvenergo gaismas objektu konkursa uzvarētāji (1)

18.06.2013.

Positivus festivāla un AS “Latvenergo” kopīgi rīkotajā gaismas objektu konkursā “Gaisma” pēc rūpīgas izvērtēšanas tika noskaidroti pieci uzvarētāji. Šogad festivāla atmosfēru vēl patīkamāku padarīs un Positivus teritorijā apmeklētājus priecēs darbi “Gaismas Vītols”, “Spuldze”, “Zvaigžņu koncentrāts”, “Mēness aitu barotava” un “3A Kulises”.

 

POSITIVUS FESTIVĀLS TUVOJAS - Informācija par ērtu nokļūšanu POSITIVUS EKSPRESĪ (1)

13.06.2013.

Līdz Positivus festivālam atlikušas vien 35 dienas, tādēļ festivāla rīkotāji aicina padomāt par ērtu un savlaicīgu nokļūšanu festivāla norises vietā. Jau ziņots, ka arī šogad tiek nodrošināts Positivus Ekspresis, kas fanus no iepirkšanās centra “Olimpia” stāvvietā īpaši ierīkotās autobusa pieturas nogādās uz Salacgrīvu, bet pēc festivāla - atpakaļ uz Rīgu.

 

Zināma PALLADIUM skatuves programma POSITIVUS FESTIVĀLĀ (1)

04.06.2013.

Šogad uz Positivus festivāla Palladium skatuves uzstāsies mūziķi no Baltijas valstīm, Krievijas un Austrālijas, savukārt sestdienas programmu veidos Tallinas mūzikas nedēļā industrijas profesionāļu atzinību guvušie mūziķi no Igaunijas.

 

Zināma POSITIVUS FESTIVĀLA Red Bull Music Academy skatuves programma (1)

31.05.2013.

Positivus festivālā šovasar jau piekto gadu pēc kārtas darbosies iecienītā Red Bull Music Academy skatuve – pirmoreiz pludmalē! Uz skatuves uzstāsies labākie Baltijas un pasaules mēroga mākslinieki, tādi kā MJ Cole, Jack Beats un Riton no Lielbritānijas, B.Bravo no ASV, KAMP! un Kwazar no Polijas, kā arī Baltijas mēroga izpildītāji DJ Rapa, OYT, Halfbrother, ELVI/DUNIAN un daudzi citi.

 

123