RezervesDALAS24.lv

»Krusttēvs intervē

Lolita Neimane: Dienas duša vajadzīga arī iekšējiem orgāniem (1)

05.10.2012.

Vairāk nekā 50 procenti slimību saistītas ar ūdens līdzsvara un vielmaiņas traucējumiem, portālam KRUSTTEVS.COM atklāj diētas ārste Lolita Neimane. Galvenais iemesls – tīra ūdens vietā tiek lietoti gāzēti, saldināti, aromatizēti dzērieni. Izdzerti divi litri tīra ūdens ik dienu ir minimālā norma organisma veselībai, jo ķermenim vajadzīga ne tikai ārēja, bet arī iekšēja tīrība.

KRUSTTEVS.COM pēta: Kā pārvarēt rutīnu attiecībās! Intervija ar psihoterapeitu Artūru Utinānu @Krusttēvs (3)

30.09.2012.

Pievērsties kopīgiem hobijiem, kopā iekopt piemājas dārzu, nomainīt vidi un aizbraukt nelielā ceļojumā ārpus valsts... Ar šādiem un līdzīgiem ieteikumiem pret rutīnu attiecībās pilni žurnāli un globālais tīmeklis, tikai – kādēļ šādi „blablabla” tipa „padomi” nedarbojas?

KRUSTTEVS.COM pēta: Kā veselīgi atbrīvoties no alus vēdera? @Krusttēvs (3)

25.09.2012.

Dažreiz šķiet, ka vīriešu vidū runāt par tēmu „diēta” ir diezgan nepieklājīgi, jo īsts vīrietis taču ar tādām sieviešu lietām nenodarbojas! Un tomēr – vai ir tādas vīriešu diētas un ko darīt, ja vīrietis grib atbrīvoties no estētiski un fiziski nepatīkamā „trolejbusa”, kas līgojas pāri jostai? Portālu KRUSTTEVS.COM konsultē uztura speciāliste Inese Siksna.

Uroloģe - sieviete! Kas turklāt labi zina vīriešu lietas @Krusttēvs (3)

23.09.2012.

Urologiem ikdienā jāstrādā ne tikai ar kaitēm, kas saistītas ar vīriešu dzimumlocekļiem. Kā Inese Celmiņa izvēlējās strādāt par uroloģi un kādēļ viena no viņas darba priekšrocībām ir tieši viņas dzimums, speciāliste stāsta  ekspresintervijā ar KRUSTTEVS.COM.

Fitnesa modele Karīna Akmens: Lielākā motivācija sportā ir rezultāti @Krusttēvs (16)

21.09.2012.

Karīna Akmens ir viena no talantīgākajām sieviešu bodibildinga un fitnesa pārstāvēm Latvijā, teju divu gadu laikā sasniedzot ne tikai lielisku fizisko formu, bet arī cienījamos sportiskos rezultātus. KRUSTTEVS.COM piedāvā ekskluzīvu interviju ar jauno sportisti un modeli, kura vēl necik sen bija arī portāla Karstās Reportāžas meitene.

12345678