RezervesDALAS24.lv

»Attiecības

APTAUJA: Kā latvieši vērtē starpnacionālās attiecības?

09.12.2013.

Mūsdienu sabiedrībā arvien aktuālāks kļūst starpnacionāls attiecību modelis, kurā pāri veido divu dažādu tautību pārstāvji. Tieši tādēļ tiek rīkota aptauja ar mērķi noskaidrot, kā dažādus aspektus, kas skar starpnacionālās attiecības (gan biežāk sastopamās uzvedības atšķirības, gan nepamatotus aizspriedumus u.c.), vērtē latvieši.

 

10 pazīmes, kas liecina, ka esi iemīlējies @Krusttēvs

11.11.2013.

Lai gan līdz pavasarim vēl labs laiciņš, un drūmais laiks aiz loga tā vien vedina uzkavēties istabas siltākajā stūrī un neko nedarīt, pat šajā drēgnajā novembra laikā romantika nekur nav pazudusi. Un, ja nu pēkšņi attopies, ka tieši tevi šajā, gada pelēkākajā brīdī, noķērusi amora bulta, kā zināt, cik nopietni tas ir šoreiz? Lūk, 10 lietas, kas liecina, ka beidzot esi iemīlējies.

 

ATKLĀTI: Kāpēc vīrieši krāpj, bet sievietes raud? @Krusttēvs (3)

04.10.2013.

Dažādos sievietēm veltītos portālos gluži kā no pārpilnības raga birst bēdu stāsti, kuru uzmanības centrā teju vienmēr ir vīrietis, kas krāpj (vai pieķerts sarakstoties ar citām dāmām) un sieviete, kas mirkst asarās, nezinādama, piedot vai aiziet. Tā ir sērga, kas diemžēl izplatīta visā pasaulē, taču kādi ir iemesli, kāpēc šis notrulinātais scenārijs atkārtojas miljoniem reižu?

 

Kāpēc sievietes nespēj turēties pretī raudošam vīrietim? @Krusttēvs

04.10.2013.

Būsim atklāti, sievietes asaras mūsdienu sabiedrībā vairs netiek uzskatītas neparko ārkārtēju. Ir dažas, kas to piekopj regulāri tīri „profilakses” pēc, jo savādāk vienkārši nemāk, dažas, kas raudāt atļaujas tikai pārnākot mājās, un iebēgot istabas tumšākajā stūri, kur neviens viņas neredz, bet dažas, kas raud vien dažas reizes visā savas dzīves laikā. Taču, kad raudāt sāk vīrietis to ievēro ikviens. Kāpēc tā?

 

F1 zvaigzne Hamiltons izšķīries no seksapīlās dziedātājas Nikolas Šērzingeres @Krusttēvs (1)

02.07.2013.

Bēdīgas ziņas šodien sasniegušas F1 braucēja Luisa Hamiltona (Lewis Hamilton) un seksapīlās dziedātājas Nikolas Šērzingeres (Nicole Scherzinger) fanus - pēc piecu gadu attiecībām pāris paziņojis par šķiršanos.

 

12345