RezervesDALAS24.lv

»Retro auto

Kaislīga investīcija: klasisko auto uzpirkšana. 15 EKSKLUZĪVI UN DĀRGI SPĒKRATI @Krusttēvs (1)

09.11.2012.

Klasisko automašīnu riska fonda investori paziņojuši palielināt savu portfeli līdz 120 miljoniem dolāru ekskluzīvu klasisko auto izteiksmē. Šī ir lieliska mūsdienu investīciju alternatīva, ko visticamāk atbalstītu arī superauto cienītājs Džeimss Bonds. Bagātie investori jau šī gada nogalē iecerējuši uzsākt agresīvu mārketinga kampaņu sava auto-portfeļa papildināšanai.

40-gadīga Moskviča restaurācija – baudāms, bet laikietilpīgs process @Krusttēvs (2)

04.09.2012.

Ja jums ir karsta vēlme iegūt savā īpašumā kādu antīku automobili un to atrestaurēt, bet īsti nezināt, ar ko sākt – vispirms padomājiet, vai vispār to varat atļauties, vai pietiks spēka un laika auto atjaunošanas darbiem. Nav precīzas auto restaurācijas ābeces, ir tikai dažādas pieredzes. Šajā rubrikā dalīšos savos tehniskajos retro stila piedzīvojumos par sava lolojuma – PSRS ražotā Moskvič 408 (1968.gada izlaiduma) – restaurācijas līkločiem.

Pirmo reizi Latvijā – „RAF vintage” festivāls

07.05.2012.

Šogad Muzeju nakts laikā gaidāms arī kāds īpašs, ar autorūpniecību saistīts notikums - „RAF vintage” festivāls, kas 19.maijā notiks Jelgavā, industriālā parka „NP Jelgavas Biznesa Parks” teritorijā.

Iepazīstieties – visu laiku labākais auto!

04.05.2012.

Pasaulē labi pazīstamais amerikāņu žurnāls „Playboy” publicējis visu laiku labāko automobiļu reitingu, aptverot dažāda laika autobūves šedevrus aptuveni 70 gadus senā vēsturē. TOPa virsotnē ierindojies sporta auto „veterānu” pārstāvis – sešdesmitajos gados ražotais „Ferrari GTO”.

123