RezervesDALAS24.lv

»SUMMER SOUND

Ar grandiozu Mika koncertu un krietnu enerģijas lādiņu noslēdzies LMT Summer Sound 2013 (2)

15.07.2013.

"Labvakar, Liepāja", otrās festivāla dienas galvenais mākslinieks Mika iekaroja liepājnieku un pilsētas viesu sirdis, latviešu valodā paziņojot, ka ir jauki atgriezties Latvijā. Mūziķis pēc uzstāšanās atzina, ka šis koncerts Latvijā ir vēl emocionālāks par iepriekšējo šovu Rīgā pirms 3 gadiem. Liepājas pludmales aizrauts, Mika brokastis ieturēja šorīt pašā jūras krastā.

 

LMT Summer Sound prognozē nebijušu festivāla apmeklētību (5)

10.07.2013.

Nedēļas nogalē Liepājā gaidāms līdz šim grandiozākais LMT Summer Sound festivāls. Biļešu tirdzniecības apjomi liecina, ka šis būs apmeklētākais Summer Sound, informē festivāla rīkotāji.

 

Pieejama LMT Summer Sound mobilā aplikācija viedtālruņiem (12)

10.07.2013.

LMT Summer Sound festivālu plānot palīdzēs mobilā aplikācija viedtālruņiem, kurā var izveidot gan personalizētu festivāla programmu, gan pasūtīt savu dziesmu festivāla Jūtūbes ballītei.

 

Noskaidroti uzvarētāji LMT Summer Sound un Sound Factory jauno grupu konkursā F**K the silence (2)

08.07.2013.

Izvēlētas piecas jaunās grupas, kas kāps uz Sound Factory skatuves LMT Summer Sound mūzikas festivālā Liepājā un cīnīsies par galveno balvu - bezmaksas dziesmas ierakstu prestižajā studijā «Sound Division Studios». Labākās grupas 14 grupu konkurencē izvēlētas pēc ilgām festivāla organizatoru debatēm, ņemot vērā arī grupas un fanu aktivitātes sociālajos tīklos.

 

LMT Summer Sound festivālu ceturtdien ieskandinās ballīte Fontaine klubā (3)

08.07.2013.

Viena no spilgtākajām šī gada debijām grupa Komjaunatne un Liepājas poproka veterāni Willow Farm uzsāks LMT Summer Sound festivālu ar iesildīšanās koncertu ceturtdien, 11. jūlijā Fontaine Palace klubā Liepājā.

 

1234