RezervesDALAS24.lv

»SUMMER SOUND

Linda Leen & The Grey Cardinals uzstāsies LMT Summer Sound festivālā

11.06.2013.

Dziedātāja un dziesmu autore Linda Leen pirmo reizi kāps uz Latvijas brīvdabas festivāla skatuves. Linda Leen ar dinamisku un emocionāli krāšņu uzstāšanos šovasar piedalīsies Liepājas mūzikas festivālā LMT Summer Sound otrās dienas, 13. jūlija, vakarā uz LMT skatuves.

 

Dons un re:public papildina festivāla LMT Summer Sound programmu

29.05.2013.

Festivāla LMT Summer Sound programmu papildina dziedātājs Dons un grupas Re:Public, Willow Farm, Komjaunatne, Louie Fontaine & The Starlight Searchers, Laime Pilnīga, lietuviešu Electronic I.

 

LMT SUMMER SOUND izsludina “Burn Dance Tent” programmu

22.05.2013.

Bogdan Taran, Max Lomov un Kaspar Kondrat būs galvenie dīdžeji festivāla Summer Sound Deju Teltī, kuras patrons šogad ir enerģētiskais dzēriens “Burn”. Burn dance tent piedāvās programmu ar Latvijas labākajiem un pieprasītākajiem disco, house, underground un techno DJ, kā arī ārzemju viesiem.

 

LMT Summer Sound programmu papildina Mika un Aloe Blacc

22.04.2013.

LMT Summer Sound festivāla programma tiek papildināta ar diviem galvenajiem māksliniekiem – deju zāļu pavēlnieku Mika un slavenā hīta “I need a dollar” izpildītāju Aloe Blacc. LMT Summer Sound jau trešo gadu 12. un 13. jūlijā notiks Liepājā. Biļetes uz festivālu eKase.lv un Biļešu Servisa kasēs no šodienas maksā Ls 18.

 

LMT Summer Sound pirmais galvenais mākslinieks – Prāta Vētra

26.03.2013.

Prāta Vētra šovasar savu vienīgo uzstāšanos Latvijas festivālos sniegs LMT Summer Sound ietvaros, kas jau trešo gadu 12. un 13. jūlijā notiks Liepājā. Drīzumā festivāls izziņos otru galveno mākslinieku. Tikai trīs dienas biļetes uz festivālu par līdzšinējo cenu Ls 14 nopērkamas eKase.lv.  Citās biļešu tirdzniecības vietās - Biļešu Serviss kasēs un internetā no 25. marta festivāla biļetes maksās Ls 16.

 

1234