RezervesDALAS24.lv

»SUMMER SOUND

Papildināta LMT Summer Sound festivāla programma (3)

28.06.2013.

LMT Summer Sound festivāla programmu papildina piecas apvienības - elektroniskās mūzikas apvienības Riga Metro un Uknown Crusade, leģendārā pankgrupa Inokentijs Mārpls, smagā metāla skatuves pārstāvji Burned in Blizzard un Čeļabinskas roka apvienība Tomas.

 

Uz LMT Summer Sound Liepājā fani dosies ar festivāla vilcienu (2)

27.06.2013.

Uz mūzikas festivālu LMT Summer Sound Liepājā no Rīgas kursēs īpašs vilciens. Šis būs jau otrais gads, kad sadarbībā ar A/S Pasažieru vilciens kursēs LMT Summer Sound ekspresis.

 

LMT Summer Sound festivāls izsludina Teātra bāra skatuves programmu

18.06.2013.

Jaunradītu stilu mūzika un teatrālas uzstāšanās pārsteigs LMT Summer Sound apmeklētājus uz Teātra bāra skatuves ar plašu indie grupu programme un īpaši gatavotu spēļizrādi pasākuma jaunākajiem apmeklētājiem. Summer Sound un Teātra bāra sadarbība ilgst jau trešo gadu, pulcējot kopā gan aktieru ansambļus, gan alternatīvās mūzikas apvienības.

 

Festivāls LMT Summer Sound uzsāk vienas dienas biļešu tirdzniecību

13.06.2013.

No 13.jūnija ir iespējams iegādāties vienas dienas biļeti festivāla LMT Summer Sound apmeklējumam. Vienas dienas biļetes cena ir 15 Ls. Biļetes var iegādāties ekase.lv un bilesuserviss.lv, kā arī Biļešu Servisa kasēs visā Latvijā.

 

LMT Summer Sound sadarbībā ar Sound Division Studios izsludina jauno grupu konkursu "F**K The Silenc

12.06.2013.

Festivāls LMT Summer Sound sadarbībā ar jauno mūzikas instrumentu veikalu “Sound Factory” un Baltijā lielāko skaņu ierakstu studiju “Sound Division Studios” šogad organizē jauno grupu konkursu “F**k The Silence”, piedāvājot profesionālākajiem un interesantākajiem jaunajiem mūziķiem iespēju uzstāties festivālā LMT Summer Sound.

 

1234