RezervesDALAS24.lv

Vilciens: ceļojums cauri laikam un stāstiem

28.07.2015.

Ja vilciens jūsu prātā palicis tik vien kā apputējušas atmiņas par Erkilu Puaro un viņa piedzīvojumiem Austrumu ekspresī, tad laiks atcerēties par tā priekšrocībām. Lai gan vilciens jau izsenis ir viens no populārākajiem ceļošanas veidiem Eiropā, Latvijā tas kļuvis nepelnīti nenovērtēts.

 

Анкета "Тебе нравится в Латвии?"

24.07.2015.

Добрый день!

Просим Вас заполнить нашу анкету для того, чтобы узнать мнение туристов об Латвии в целом. Заполнение анкеты не потребует больше 5 минут, а данные будут использоваться в обобщенном виде. Мы благодарим Вас за ответы на вопросы ниже.

 

Tourist questionnaire "How do you like Latvia?"

24.07.2015.

Good day!

We ask you to fill this short questionnaire to determine clients’ opinion of our hotel "Royal Squares Hotel & Suites" services and quality of time spent in Latvia in general. Filling this questionnaire will take you no more than 5 minutes and the data will be used in a summarized form. We will be grateful for your time to answer questions below.

 

VIDEO: Vīrietis uztaisīja nelielu namiņu kalnos. Būsi šokā, kad redzēsi iekšpusi!

26.03.2015.

Mazi kalnu namiņi uz kuriem doties, lai iazbēgtu no ikdienas stresa un problēmām, šķiet ir katra cilvēka sapnis.

 

FOTO: Jūsu uzmanībai restorāni ar unikālākajiem skatiem uz dabu (1)

22.04.2014.

Restorānos vienmēr svarīgi ir pasniegtās maltītes kvalitāte, tomēr nedrīkst aizmirst par citiem būtiskiem elementiem - atmosfēru un dizainu.

 

123456789