RezervesDALAS24.lv

»Datori

Skolotāji aicināti pilnveidot digitālās prasmes, izmantojot LIKTA izstrādāto Online4EDU metodiku (4)

30.08.2016.

Ar mērķi uzlabot Latvijas skolotāju digitālās iemaņas, tai skaitā prasmes lietot tiešsaistes sadarbības un apmācību tehnoloģijas, 2014. gada rudenī Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) kopā ar partneriem no Igaunijas, Īrijas, Lietuvas un Vācijas uzsāka projekta Online4EDU "Introducing Online collaboration methods and tools in education" (Tiešsaistes sadarbības metodes un rīki izglītībai) īstenošanu. Projekta rezultātā izstrādātā metodoloģija un rīki tika demonstrēti seminārā 25. augustā, kur piedalījās gandrīz 100 izglītības nozares līderi no visas Latvijas – skolu direktori un direktoru vietnieki, izglītības pārvalžu eksperti un skolotāji.

 

FOTO: IT nozarē spēcīgākie jaunieši meklējami Cēsīs

20.03.2015.

Noslēgusies pirms pusgada uzsāktā iniciatīva Latvijas reģionos “City Up”, kuras ietvaros jaunieši tika aicināti izstrādāt reģionālajiem uzņēmumiem informācijas tehnoloģiju risinājumus. No 18 pieteiktajiem projektiem, uzvarētāju laurus plūkuši cēsnieki Jānis Rečs un Kaspars Ivanovs. Puiši Cēsu veselības un sporta centram "Aura" palīdzējuši modernizēt klientu uzskaites un atskaišu sistēmu, pārejot no arhīva papīra formātā uz mūsdienīgu un digitālu risinājumu.

 

Apple un Waze mācība Latvijai: vienkāršība ir inovāciju atslēga

06.11.2014.

Lai Latvija kļūtu par inovāciju valsti, ir jāņem vērā, ka inovācijas nerodas nejauši. Panākumus nosaka valsts spēja sadarboties ar uzņēmējiem, uzņēmēju prasme vienkāršot produktus un pakalpojumus, kā arī māksla saskatīt iespējas krīzes situācijās, norādīja Lattelecom 9. starptautiskās konferences „Bizness un radošums” eksperti.

 

Candy Crush un WhatsApp telefonā – ikdiena produktivitātes uzlabošanai

06.11.2014.

Facebook, WhatsApp vai, piemēram, Candy Crush darba telefonā vairs nav nekāds pārsteigums. Kā liecina Samsung aptauja, trešdaļai eiropiešu darba tālrunī ir ne tikai ar amata pienākumiem saistītas, bet arī vairāk nekā 10 personiskiem nolūkiem paredzētas aplikācijas. Turpretī privātajā viedtālrunī ir arī vidēji astoņas darbam paredzētas aplikācijas. Tas norāda uz lietotāju tendenci vienā mobilajā ierīcē ērti apvienot abas dzīves jomas, lai neviena no tām neciestu. 

 

Samsung izstādē IFA 2014 prezentē pirmo B2B planšetdatoru – Galaxy Tab Active

04.09.2014.

Samsung Electronics šodien prezentējis Galaxy Tab Active – pirmo Samsung planšetdatoru, kas izstrādāts pielietojumam biznesā. Jaunajai ierīcei ir ūdens, putekļu un triecienizturīgs korpuss, un tā piemērota speciālistiem, kas strādā aktīvā un tehniskā darba vidē.

 

1234