RezervesDALAS24.lv

»Datori

Internets svarīgāks nekā izglītošanās un ikdienas duša (1)

02.12.2012.

Interneta lietotāji ikdienā par nozīmīgāko tūlīt aiz miega un mobilā tālruņa lietošanas atzīst pieeju internetam, noskaidrots projekta www.novertekvalitati.lv veiktajā aptaujā. Nozīmīguma ziņā internets konkurē ar laiku, kas pavadīts kopā ar ģimeni, bet krietni apsteidz tādas iespējas kā izglītība, ikdienas duša, rīta kafija vai tēja, ceļošana un atpūta ar draugiem. Turklāt puse interneta lietotāju bez globālā tīmekļa, neizjūtot tā trūkumu, varētu iztikt ne ilgāk kā 3 dienas.

Uzzini, cik laika nepieciešams hakerim, lai uzlauztu tavu paroli (1)

09.11.2012.

Bieži vien lietotāji nemaz neiedomājas, cik vienkārši svešinieks var piemeklēt viņu e-pasta vai sociālā tīkla profila paroli. Kaspersky Lab produkcijas oficiālā izplatītāja Latvijā uzņēmuma "Datoru drošības tehnoloģijas" īpaši izstrādātajā vietnē drosaparole.lv ikviens var pārbaudīt savas paroles drošumu un uzzināt, cik daudz laika vajadzēs visparastākajam hakerim, lai to uzlauztu.

Latvijas internetam aprit 20 gadi

31.10.2012.

Pagājuši jau 20 gadi, kopš darbojas Latvijas internets, bet šodien reti kurš zina, ka tieši Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūts (LU MII) bija tā iestāde, kas pirmā mūsu valstī nodrošināja pastāvīgu interneta pieslēguma līniju caur Tallinu. Tādējādi tika likti pamati ne tikai akadēmiskā tīkla SigmaNet (sākotnēji – LATNET) izveidei, bet arī radīti pirmie nosacījumi visai turpmākajai interneta attīstībai Latvijā.

Prezentē jauno septiņu collu planšetdatoru „RoverPad 3W T74L”

27.05.2012.

Kompānija „Rover Computers” prezentējusi jauno planšetdatora „RoverPad 3W T74L” modeli, kura izmērs ir tikai septiņas collas, bet svars – 298 grami.

Ja nevari nopirkt „MacBook Pro”, iztiec ar smaržu!

04.05.2012.

Gluži kā ar tehnoloģijām nesaistītu alternatīvu visiem, kuriem pagaidām nav pa kabatai „Apple” klēpjdators „MacBook Pro”, kompānija „Air Aroma” pēc īpaša pasūtījuma radījusi vienu no pasaules dīvainākajiem parfimērijas produktiem – smaržas, kuru aromāts ir identisks klēpjdatora smaržai.

1234