RezervesDALAS24.lv

»Auto testi

Drošs autobraucējs Latvijā – 35 līdz 44 gadus vecs šoferis ar vismaz 8 gadu stāžu

24.04.2013.

Noslēdzoties Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA, Valsts policijas un DBS (agrāk - „Drošas Braukšanas Skola”) organizētajam „Nacionālajam braukšanas testam”, www.katubrauc.lv lapā to aizpildījuši 23 230 unikālie lietotāji.

 

KĀ TU BRAUC? Latvijas slavenības noskaidro savu braukšanas tipu

27.03.2013.

Jau kopš pagājušās piektdienas ikvienam Latvijas autovadītājam ir iespēja „Nacionālā braukšanas testa” (www.katubrauc.lv) ietvaros uzzināt, vai viņš ir „Zirgspēku pavēlnieks”, „Stūres rata meistars” vai cita tipa autovadītājs. Un šo iespēju nekavējās izmēģināt arī vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki - uzņēmēja Marika Ģederte, psihoterapeite Aina Poiša, autosportists Andris Neikšāns,  radio balss Valdis Melderis un aktieris Rihards Lepers.

 

VIDEO: Kā kaimiņu fūre sadragāja piecus auto

23.03.2013.

Fūres, jeb kravas automašīnas ir ļoti lielas un smagas, tādēļ, ne velti, lai tās vadītu, ir nepieciešams iegūt autovadītāja apliecību citā kategorijā.

 

 

VIDEO: Lūk, kā var pārmācīt nekaunīgu šoferi

23.03.2013.

Paskatoties uz to, kas notiek uz autoceļiem, dažkārt, gribot negribot, rodas iespaids, ka vadītāja apliecība ir nopirkta Maximā vai laimēta kādā izlozē.

 

 

TESTS: Pa sniegu ar sporta universāli „Focus ST” @Krusttēvs (1)

28.12.2012.

Autobūvētāju centieni apvienot kompaktā spēkratā parasta mazauto un sporta „spridzekļa” īpašības nebūtu pārāk liels pārsteigums. Taču ideja par sportisku auto ar universāla virsbūvi (tātad faktiski – ar ģimenes auto funkcijām) un ausij tīkamu papildu elementu, kas pie stūres brīžiem liek justies teju kā slavenajai rallija leģendai Makrejam (RIP, Kolin!), ir uzmanības vērta jau brīdī, kad vēl neviens šādas koncepcijas auto nav nobraucis no konveijera.

1234567891011121314