RezervesDALAS24.lv

»Auto testi

TESTS: Jaunais pilsētas kovbojs „Ford B-Max” @Krusttēvs (1)

08.11.2012.

Var tikai iedomāties, cik tālu savā domu lidojumā gatavi doties autobūves inženieri, bet viens ir skaidrs – vismaz „Ford” nometnē atkal radīts kāds nebijušas koncepcijas spēkrats, turklāt ne jau uz lielās klases, bet mazā „ziepju trauka” „Fiesta” bāzes. Vai gan kāds brīnums, ka tādēļ „Ford B-Max” izskatās pēc paaugušās „Fiestas”, kas plecu platuma ziņā teju vai gatavojas ar laiku panākt lielāko brāli „Focus”?

TESTS: BMW piektās sērijas „asinsbrālis” @Krusttēvs (2)

16.10.2012.

Laikam nav daudz nepateicīgāku uzdevumu, kā pie stūres ievērtēt kādu no BMW spēkratiem, ja fonā un gaišās, pāris mēnešu senās atmiņās vēl aizvien valda ar „BMW 640i Gran Coupe” piedzīvotais un izjustais „fīlings”. Tomēr arī klasi zemākam bavārietim ir, ko braucējam piedāvāt, un to pārliecinoši parāda „BMW 520” sedans ar divu litru dīzeļdzinēju.

TESTS: Jaunās paaudzes ģimenes auto – „Opel Zafira Tourer” @Krusttēvs (2)

08.10.2012.

Finanšu ligu ilgstoši mocītās kompānijas iespējamais tuvākās nākotnes bestsellers „Opel Zafira Tourer” faktiski uzskatāms par trešās paaudzes „Zafira”, kas, kā jau bija sagaidāms, no priekšgājēja nav paturējis faktiski neko, ja neskaita emblēmu, „zefīrīgo” vārdu modeļa nosaukumā un vēl pa kādam sīkumam.

TESTS: Mazais kurmītis „BMW X1” ar „face-lift” @Krusttēvs (2)

20.09.2012.

Nav daudz mūsdienu autoražotāju, kas spējuši noturēties pretī visai saprotamam kārdinājumam mesties iekšā uz šo brīdi jau itin piesātinātajā, taču joprojām tik populārajā krosoveru segmentā, un Bavārijas autogigants BMW nav izņēmums. Sak, ja reiz X5 par „biezu” (paldies par populārajām iebildēm, ka „tas jau vien tipisks betonētāju auto!”!), X3 arī ne visai, tad, lūk, jums, izvēlīgie patērētāji, jau šķietami pieejamāks spēkrats – X1!

TESTS: Bestsellers, kas atstāj konveijeru – „Mazda 6” feislifts @Krusttēvs (1)

18.09.2012.

Kad šī gadsimta sākumā autotirgū parādījās „Mazda 6”, tās īsā laikā kļuva par īstu bestselleru, turklāt daudzi, lai kā arī mēģināja, racionālu skaidrojumu tam rast nespēja. Sak, praktisks auto ar gaumīgu dizainu un labu aprīkojumu... un kādu neizsakāmu magnētu?

1234567891011121314