RezervesDALAS24.lv

»Auto testi

TESTS: Mazais aristokrāts „Range Rover Evoque” @Krusttēvs (1)

15.09.2012.

Britu pielūgtā karaliene ar šādu „konceptkrosoveru” droši vien nebrauktu. Sak, neatbilst etiķetei, par maz formālā stīvuma, par daudz jauneklīguma, un vispār – tas izskatās pēc izpriecu auto (jeb „joy car”)! Toties karaliskās famīlijas mazbērni, kas zina, neatteiktos šādā elegantā braucamajā aizšmaukt kādā piknikā, lai kaut kur Temzas krastos apsardzes uzraudzībā nogrilētu ribiņas…

TESTS: Autopilotā ar Bavārijas laineri „BMW 640i Gran Coupe” @Krusttēvs (2)

20.08.2012.

Pieminot 6.sērijas BMW kupejas, nereti vienas no pirmajām asociācijām ir „komforta kalngals” vai „benzīna kapsēta”. Vai vismaz kas tamlīdzīgs. Tagad Bavārijas autobūves flagmaņa inženieri gājuši vēl tālāk un laiduši klajā sestās sērijas četrdurvju kupeju, kas ne vien izceļas ar izcilu dizainu un komfortu, bet arī visai tīkamiem degvielas patēriņa rādītajiem (ja vien ar maksimālu optimisma un humora devu pieņem, ka šī segmenta auto pircēji par to vispār domā).

TESTS: Mazais pilsētas samurajs „Mazda 3” @Krusttēvs

14.08.2012.

Gluži kā ar pašironiju atbildot tiem skeptiķiem, kuri nenoguruši skaļi sauc, ka „tie japāņu auto jau visi izskatās vienādi”, „Mazda 3” otrā modeļa autori parūpējušies, lai tas patiešām izskatītos aziātiskāks par Džekiju Čanu, turklāt pilnam laba garastāvokļa komplektam reprezentācijas auto uz sāniem uzmālēts arī japāņu nacionālais drosmes simbols samurajs ar varenu harakiri instrumentu rokā. Kādus iespaidus, braucot šajā auto, guva KRUSTTEVS.COM?

Tests: Ar „mazkravinieku” „Ford Ranger” bez kravas @Krusttēvs (1)

16.07.2012.

Laiki, kad kravas pikapi kalpoja tikai kā minerālmēslu, kūtsmēslu un citu ar laukiem saistītu lietu pārvadāšanai, bija ar prastu kabīnes interjeru un minimālu komforta aprīkojumu vai pat bez tā, jau kādu laiku ir pagājuši. Nesmādējot ievērojamu jaudu, arī „Ford Ranger” cita starpā ir viens no pikapu modeļiem, kas, uzreiz redzams, būvēts ar pilnīgi citu filozofiju – ražotājs piedāvā ne vien standarta, bet arī visai bagātīgi aprīkotas augstāka līmeņa modifikācijas, gluži kā izaicinot pat dažus luksusa klases segmenta auto.

Tests: Limuzīna cienīgi ar „Ford Mondeo EcoBoost” @Krusttēvs (1)

09.07.2012.

Lai arī jaunākās ziņas liecina, ka teju uz starta līnijas ienākšanai tirgū nostājies jau nākamais „Ford Mondeo” modelis ar krietni niknāku dizainu un virkni dažādu uzlabojumu, šoreiz – par izbraucienu ar vēl aizvien pieejamā laidiena „Mondeo” hečbeku ar „EcoBoost” dzinēju un sešpakāpju „PowerShift” ātrumkārbu, ar ko „Ford” inženieri metuši nopietnu izaicinājumu konkurentiem no Volfsburgas.

1234567891011121314